Recepta na płaski brzuch przez cały rok

Witajcie Kochani!

Piękna figura, jędrne ciało, umięśniony i płaski brzuch – to ideał piękna kreowany w mediach i tym samym marzenie kobiet w różnym wieku. Niejedna z nas stawia sobie za postanowienie noworoczne zrzucić zbędne kilogramy i latem na plaży zaprezentować wszystkim piękny, płaski brzuszek, niestety zawsze po lecie przychodzi zima, sprzyjająca przybraniu na wadze. Jak więc uzyskać płaski brzuch i smukłą sylwetkę na cały rok?

Uzyskaj płaski brzuch i bądź z siebie dumna!

Wbrew pozorom, szczupła sylwetka wcale nie pozostaje w sferze marzeń dla osób, które są przy kości. Wszystko polega na determinacji, zdecydowaniu no i działaniu. Samo postanowienie nie zdziała za nas cudów. Jeśli będziemy niezdrowo się odżywiać i mało się ruszać, nasz brzuch wcale nie stanie się płaski. Z drugiej strony naprawdę drobne zmiany w życiu mogą być dla nas najlepszą drogą do sukcesu. Na początku ważną rolę odgrywa dieta.

płaski brzuch
Dietetyczne wskazówki na płaski brzuch!

Nie uzyskamy płaskiego brzucha, jeśli będziemy jadać tłusto i zbyt obficie. Powinniśmy więc zrezygnować z tłustych potraw na rzecz lekkostrawnych dań, sałatek i gotowanego mięsa. Warto też zamienić białe pieczywo i makarony na razowe oraz na jakiś czas zrezygnować z ziemniaków. Oczywiście należy także unikać fast foodów i słodyczy, co nie znaczy, że nie możemy jadać dietetycznych deserów. Istnieje mnóstwo przepisów na smaczne i niskokaloryczne słodkości. Drugim krokiem są ćwiczenia. Najlepszy efekt dadzą ćwiczenia aerobowe, gdyż modelują całą sylwetkę i pozwalają pozbyć się tłuszczyku z brzucha. Zaliczamy do nich basen, jazdę na rowerze, biegi, skakanie na skakance, fitness, a nawet taniec.

płaski brzuch ćwiczenia
Ćwiczenia aerobowe bardzo pomagają w uzyskaniu płaskiego brzucha.

Konsekwencja w działaniu pozwoli nam po niedługim czasie otrzymać idealnie płaski brzuch, a trzymając się tych zdrowych nawyków przez cały rok, unikniemy przybycia zbędnych kilogramów nawet zimą.

A jak Wy staracie się spalać zbędne kilogramy? Jak unikacie efektu jo-jo? Czekam na Wasze opinie!

Pozdrawiam,
D.

Pin It

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Jeden komentarz

  1. Genialnie napisane cieszę się, że udało mi się trafić na tak dobrze opracowany serwis.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *