Aktywna randka dla miłośników sportu

„Pierwsza randka”. Te dwa słowa budzą wiele skrajnych emocji, od euforii po obawę. Obawę o co? Że będzie sztywno, nudno i w ogóle beznadziejnie. Można jednak uniknąć tego ryzyka, planując coś szczególnego na randkę. Aktywna randka to idealne rozwiązanie dla miłośników sportu, którzy nie chcą się ze sobą nudzić!

Aktywna randka – najlepsze pomysły

Aktywna randka to określenie bardzo ogólne, zawierające w sobie myśl o spędzaniu razem czasu przy jednoczesnym uprawianiu jakiegoś sportu. Przedstawione poniżej pomysły nie są sztywnymi ramami zarezerwowanymi wyłącznie dla zakochanych. W podobny sposób można spędzić czas z przyjaciółmi, rodzeństwem, a nawet rodzicami. Cel to po prostu dobrze się bawić! A zbliżające się lato bardzo temu sprzyja.

1. ŚCIANKA WSPINACZKOWA

aktywna randka

To doskonały pomysł na randkę, ponieważ by wspinać się na ściankę, potrzebujemy drugiej osoby, która będzie nas asekurować. Takie spędzenie czasu będzie dużą dawką rozrywki i adrenaliny dla miłośników dużych wrażeń. Oczywiście zanim wybierzemy się na ściankę, musimy przejść specjalne szkolenie, będące podstawą bezpieczeństwa.

2. BASEN/JACUZZI/SAUNA

aktywna randka

To opcja dość popularna, ale i bardzo przyjemna latem. Aktywna randka na basenie, czyli połączenie sportu, relaksu i niezobowiązującej rozmowy to doskonały pomysł na pierwsze lub kolejne wspólne spotkanie.

3. ROWERY

aktywna randka

Wycieczka rowerowa to kolejny fajny pomysł na wspólne spędzenie czasu. W połączeniu z piknikiem czy zwiedzaniem jakiegoś ciekawego miejsca stanie się niebanalną formą aktywnej randki. Nie jest kosztowna ani zbyt wyszukana, więc nie wprowadzi sztywnej atmosfery.

4. KURS TAŃCA

aktywna randka

Może nie jest to opcja na pierwszą randkę, a na kilkanaście kolejnych, ale na pewno jest świetnym pomysłem dla miłośników muzyki i tańca. Taki kurs bez wątpienia zbliży was do siebie, a przy tym okaże się fajną zabawą.

5. ESCAPE ROOM

aktywna randka

Bardzo popularna w ostatnim czasie forma spędzania wolnego czasu, dobry pomysł na przykład na podwójną randkę. To połączenie aktywności fizycznej z umysłową, dające sporo wrażeń. Taka aktywna randka daje dużo swobody i możliwości niezobowiązującego spędzania ze sobą czasu.

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz