Hel do balonów – jak go kupić?

Balony z helem same unoszą się w powietrzu i dzięki temu są efektowną dekoracją podczas wielu okazji. Gdzie zakupić hel do balonów?

Kiedy warto kupić hel do balonów?

Napełnienie balonów helem jest doskonałym pomysłem na wiele okazji, aby stworzyć efektowną dekorację. Za jego pomocą można przygotować efektowne ozdoby, między innymi na urodziny, imieniny, wesela czy na wieczory kawalerskie i panieńskie.

Wybierając hel do balonów, można przygotować z nich dekoracje jak bukiety balonowe czy też umieścić balony pod sufitem, aby dzięki temu miejsce organizacji przyjęcia może wyglądać zachwycająco.

Żeby napełnić balony helem, konieczne jest zakupienie odpowiednich butli z tym gazem. Gdzie są one dostępne i w jakich cenach można je kupić?

Hel do balonów – gdzie jest dostępny?

Obecnie hel do balonów można zakupić w wielu miejscach, dlatego osoby, które chciałyby przygotować dekoracje we własnym zakresie, mogą bez trudu dostać potrzebny gaz oraz inne produkty.

Gdy potrzebne są produkty jak butle z helem Kraków oferuje je przede wszystkim w sklepach sprzedających artykuły na imprezy. Również sprzedaż prowadzą firmy sprzedające gazy techniczne.

Warto też wskazać, że butle z helem można kupować w sklepach internetowych, dlatego mogą być one dostarczone bezpośrednio pod konkretny adres albo do paczkomatu.

Jak wybrać odpowiednią butlę z helem?

Wybierając odpowiednią butlę z helem, konieczne jest wzięcie pod uwagę paru kwestii:

1. Wielkość butli z helem

W pierwszej kolejności trzeba uwzględnić wielkość butli z helem, która podawana jest w m3. Przykładowo butla o pojemności 0,25 m3 może wystarczyć do napełnienia około 25 balonów, natomiast ta o wielkości 1 m3 do napełnienia 100 balonów o średniej wielkości.

2. Komponenty do butli z helem

Aby napełnianie butli z helem było możliwe, musi być ona wyposażona w reduktor z odpowiednią końcówką do napompowania balonów.

3. Wynajem lub zakup butli z helem

Butla z helem może być zarówno wypożyczona, jak i zakupiona na własność. W pierwszym przypadku butlę po zużyciu, we wskazanym terminie oddaje się do wypożyczalni. Natomiast zakup butli z helem nie wymaga jej oddawania, co sprawdzi się też wtedy, gdy ma być ona używana przez dłuższy czas.

Ile kosztuje hel do balonów?

Koszty związane z zakupieniem helu do balonów są związane z wielkością butli oraz ze sposobem jej pozyskania – zakup lub najem.

Zazwyczaj za zakupienie butli trzeba będzie zapłacić około 160 złotych za 0,4 m3, natomiast wynajem butli o tej samej pojemności trzeba zapłacić około 140 złotych.

Najnowsze wpisy

Patrycja Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz