Idealne prezenty dla Zakochanych

Witajcie Moi Drodzy!

Chyba każdy z nas lubi dostawać prezenty, tak bez okazji, na dowód miłości lub przyjaźni. Szczególnie wyjątkowe są dla nas upominki otrzymane od Ukochanej osoby – zwłaszcza gdy się tego nie spodziewamy. No właśnie, ale ta druga strona może mieć dylemat: co kupić, aby prezent był trafiony, wyjątkowy, a przy tym praktyczny? Dziś podam Wam ciekawe pomysły na prezenty dla zakochanych.

Prezenty dla zakochanych, czyli zaskocz swoją drugą połówkę!

Prezenty dla zakochanych można podzielić na drobne, osobiste upominki oraz prezenty oryginalne, niebanalne, zapadające w pamięć na długo. Jeśli chodzi o te pierwsze, warto je sprawiać sobie często, gdyż to pozwala podtrzymać ciepłe uczucia i pomaga zabiegać o siebie nawzajem, pomimo upływu lat. Poza tym takie prezenty dla zakochanych zwykle nie wymagają posiadania dużej sumy pieniędzy, a jedynie trochę inwencji twórczej i pomysłowości. Co więc mogłoby to być? Na przykład ręcznie zdobiona ramka ze wspólnym zdjęciem, poduszka lub kubek z własnym nadrukiem i zdjęciem, album ze wspólnymi zdjęciami z najważniejszych momentów Waszego związku czy osobiście napisany wiersz na temat Ukochanej czy Ukochanego.

prezenty dla zakochanych
Takie drobne upominki, jak ramka ze wspólnym zdjęciem, sprawiają radość i umacniają związek.

Dużo radości sprawi naszej połówce prezent, który będzie praktyczny. Jeśli na przykład wiesz, że Twoja kobieta od dawna wzdycha do pewnej torebki, z pewnością jej zakup będzie strzałem w dziesiątkę! A może Twój mężczyzna ma ulubione perfumy i zauważyłaś, że już mu się kończą? Ich kupno z pewnością sprawi mu radość.

Istnieją też prezenty nieco inne, bardziej spektakularne. Ostatnio w modzie są prezenty niematerialne, czyli udział w jakimś wydarzeniu, które na długo zapada w pamięć. Może to być wspólny skok na bungee czy na spadochronie dla odważniejszych, albo wspólny weekend w SPA czy romantyczny masaż dla Dwojga. Ciekawą opcją jest też romantyczna kolacja w ciemności.

prezenty dla zakochanych
Niebanalnym prezentem dla Ukochanej lub Ukochanego może być romantyczna kolacja w ciemności. To ostatnio prawdziwy hit!

Więcej pomysłów na takie wyjątkowe prezenty dla zakochanych znajdziecie także TUTAJ.

A jakie prezenty Wy lubicie dostawać od swojej połówki? Może macie jakieś pomysły na taki wyjątkowy upominek? Czekam na komentarze!

Pozdrawiam,
D.

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz