Jak zamówić firmowe teczki reklamowe z logo?

Zamierzasz zamówić teczki reklamowe opatrzone logo swojej firmy? Zobacz, jak wybrać te, które będą najlepsze, a także sprawdź, w jaki sposób można je spersonalizować!

Kiedy warto zamówić teczki firmowe?

Teczki są materiałami bardzo często używanymi w firmach. Wykorzystuje się je między innymi do przechowywania dokumentacji, ale również przekazuje się je klientom i kontrahentom, na przykład w celu przechowania umowy lub innej dokumentacji.

Również teczki reklamowe wykorzystuje się często podczas różnych eventów, na przykład w trakcie szkoleń czy konferencji, ponieważ dobrze nadają się one do przechowywania różnych materiałów.

Jakie teczki firmowe wybrać?

Producenci materiałów jak teczki reklamowe mogą zaprezentować je swoim klientom w różnych wariantach. Warto więc je sprawdzić, aby dobrać odpowiedni rodzaj teczek dla swojej firmy. O czym warto wtedy pamiętać?

Teczki można podzielić na kilka kategorii pod kątem materiałów, z których są one wykonane. Do wyboru są teczki reklamowe wykonane z cieńszych tektur, ale można też zdecydować się na te usztywniane, które są trwalsze i wytrzymalsze. Również dostępne są teczki reklamowe wykonane z plastiku. Takie teczki są odporne na wilgoć i mogą mieć efektowny wygląd, na przykład przezroczyste lub półprzezroczyste – mrożone okładki.

Trzeba będzie też uwzględnić samą konstrukcję teczki. Producenci mogą zaoferować obecnie różne teczki, na przykład cienkie oraz grubsze, które mogą być wykorzystane do przechowania większej ilości dokumentów. Teczki mogą mieć również praktyczne uchwyty na długopisy i kieszonki do przechowywania innych dokumentów. Popularne są też teczki z wycięciami, w których można umieszczać wizytówki. Teczki są też oferowane w różnych wariantach zamknięć, na przykład ze sznureczkami czy z gumką albo mogą być bez zamknięcia.

Personalizacja teczki firmowej – co na niej umieścić?

Wybierając teczki reklamowe, trzeba będzie również zastanowić się, jak je spersonalizować, czyli jaki projekt wykonać.

Najczęściej wykorzystuje się teczki reklamowe z logo firmy, a przy tym umieszcza się na nich związane z nią grafiki, informacje o ofercie, dane kontaktowe, adres strony internetowej.

Można też personalizować teczki z dodatkowym uszlachetnieniem. Firmy oferujące teczki reklamowe mogą wykonać wtedy na nich ciekawe efekty, na przykład zastosować lakierowanie, folie matowe albo satynowe, tłoczenie, złocenie lub srebrzenie, aby teczka uzyskała niebanalny wygląd.

Obecnie teczki reklamowe można kupować również przez internet. Wystarczy wejść na stronę producenta i złożyć zamówienie.

Najnowsze wpisy

Patrycja Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz