Najlepsze smartfony Sony dla Ciebie

Smartfon to urządzenie wielofunkcyjne, które często może z powodzeniem zastąpić komputer. Ilość dostępnych funkcji i możliwości z każdym nowym modelem wzrasta, trafiając w potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Smartfony Sony to jedne z najczęściej wybieranych urządzeń. Przyjrzyjmy się bliżej ofercie.

Smartfony Sony – co oferują?

Smartfony Sony to urządzenia nowoczesne, ale bardzo intuicyjne w obsłudze. Dzięki temu każdy, nawet nowicjusz w kwestiach elektroniki, będzie mógł z powodzeniem się nimi posługiwać. Oto niektóre z wiodących modeli na rynku smartfonów:

SONY XPERIA XZ

smartfony sony

smartfony sonyTen smartfon został wyposażony we wszelkie najnowsze technologie. Posiada zaawansowany aparat fotograficzny umożliwiający robienie doskonałych zdjęć, inteligentną i wytrzymałą baterię oraz wiele ciekawych funkcji, które wciągną każdego użytkownika. Oto kilka z nich:
• Technologia potrójnego przetwarzania obrazu;
• Inteligentne zarządzanie baterią;
• Tylny panel wykonany z polerowanego metalu.

SONY XPERIA E5

smartfony sony

smartfony sonyTo smartfon idealny dla osób, które chcą w 100% polegać na swoim urządzeniu. Jest niezawodny głównie z powodu wyjątkowo wytrzymałej baterii, ale nie tylko. Karta pamięci o pojemności 200 GB daje nam dodatkowe miejsce na przechowywanie rozmaitych plików, i to bez zawieszania się urządzenia. Xperia E5 umożliwia też robienie wysokiej jakości zdjęć, dzięki zastosowaniu aparatu fotograficznego o rozdzielczości 13 MP i aparatu przedniego o rozdzielczości 5 MP.

SONY XPERIA Z5

smartfony sony

smartfony sonyTen model smartfona zapewnia za każdym razem idealne zdjęcia pozwalające uchwycić najważniejsze i najlepsze chwile w życiu, a to dzięki aparatowi o rozdzielczości 23 MP z hybrydowym mechanizmem automatycznej ostrości (0,03 s). Poza tym Xperia Z5 została wyposażona w 64-bitowy procesor ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 810. Istotnym elementem jest też stopień ochrony IP68 zapewniający odporność na wodę i zapylenie. Wszystko to sprawia, że ten smartfon jest niezawodny.

Smartfony Sony to jedne z najlepiej wyposażonych urządzeń elektronicznych. Więcej na ich temat możecie przeczytać także TUTAJ.

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz