Nowoczesna brama przesuwna – jak wybrać najlepszy model?

Bramy przesuwne w nowoczesnym stylu są obecnie najbardziej popularne i na ich zakup decyduje się zdecydowana większość klientów wykonujących ogrodzenia. O czym warto pamiętać przy zakupie tego typu bramy?

Brama ogrodzeniowa w nowoczesnym stylu

Najlepszym dopełnieniem nowoczesnego domu jednorodzinnego będzie nowoczesna brama przesuwna – https://fello.pl/nowoczesna-brama-przesuwna Takie bramy wyposażone są w jedno skrzydło, które przesuwane jest na bok, dlatego też można zamontować je w miejscach, gdzie dostępna jest odpowiednia przestrzeń. Jakie bramy w tym stylu są dzisiaj najpopularniejsze?

Nowoczesne bramy to przede wszystkim bramy wyróżniające się swoją prostą budową. Obecnie klienci najczęściej decydują się na bramy nowoczesne palisadowe, które wykonane są z metalowych profili układanych poziomo z prześwitem.

Tego typu bramy są oferowane w różnych wariantach pod względem szerokości profili i ich ustawienia, dzięki czemu można łatwo dopasować je do swojego gustu.

Dostępne są również bramy ogrodzeniowe o konstrukcji palisadowej bez prześwitu, które dają wyższy poziom prywatności. Ciekawym wyborem są również bramy o konstrukcji żaluzjowej, w której profile montowane są pod kątem, jak w żaluzjach.

Gdy poszukiwana jest taka nowoczesna brama przesuwna w Bielsku Białej albo w innych miastach na Śląsku, bez problemów można dopasować ją do swojego gustu.

Kolorystyka nowoczesnych bram przesuwnych

Wśród najczęściej kupowanych kolorów bram przesuwnych w nowoczesnym stylu dominują szarości. Najpopularniejszy jest kolor antracytowy, ciemnoszary, który można dopasować również do kolorystyki budynku, na przykład jego stolarki okiennej i drzwiowej oraz pokrycia dachowego.

Ciekawym wyborem mogą być też bramy z elementami drewnopodobnymi. Szczególnie popularne są obecnie bramy aluminiowe, które wyposażone są profile drewnopodobne, które swoim kolorem i fakturą doskonale imitują drewno. Takie profile mogą być też łączone z innymi kolorami.

Taka nowoczesna brama przesuwna w Katowicach jest możliwa do kupienia w wielu firmach – także bezpośrednio od producentów.

Brama przesuwna z automatyką

Aby nowoczesna brama przesuwna była jeszcze łatwiejsza w obsłudze, najlepiej zdecydować się na model z automatyką, który pozwala na otwieranie i zamykanie za pomocą pilota. Dzięki temu nie trzeba już wysiadać z samochodu, aby wjechać czy wyjechać z posesji.

Jeżeli zamierza zakupić się taką nowoczesną bramę przesuwną Śląsk to region, gdzie działa wiele firm zajmujących się sprzedażą bram gotowych i wykonanych na wymiar. Więcej informacji dotyczących dostępnych wariantów bram przesuwnych w stylu nowoczesnym można znaleźć na ich witrynach.

Najnowsze wpisy

Patrycja Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz