Olej z kryla i jego zalety

Kochani Czytelnicy!

Pomówmy dzisiaj krótko o zdrowiu. Każdy z nas stara się o nie jako tako dbać, ale zwykle zaczynamy to robić dopiero, gdy już coś nam dolega. To błąd, bo sekret długiego życia tkwi, Moi Drodzy, w profilaktyce! Dzisiaj na rynku mamy mnóstwo środków mających na celu wzmacnianie naszej odporności i ogólnie chronienia nas przed potencjalnymi zagrożeniami wynikającymi chociażby ze złego odżywiania. Świetnym przykładem jest olej z kryla (www.wybierzmegared.pl) zawarty w suplemencie diety Megared.

Olej z kryla to cenne źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3. Odgrywają one niezwykle ważną rolę w naszym organizmie, gdyż pozwalają pozbyć się szkodliwych kwasów tłuszczowych, a więc obniżają cholesterol, regulują ciśnienie tętnicze, a także chronią przed miażdżycą. Czym w ogóle jest wspomniany kryl? Kryl antarktyczny, bo tak brzmi jego pełna nazwa, to skorupiak z wyglądu przypominający krewetkę. Zamieszkuje on najczystsze wody Antarktyki, a ponieważ jest na samym początku łańcucha pokarmowego, zawarty w nim olej jest również najlepszym źródłem cennych składników odżywczych. Olej z kryla to naturalne źródło kwasów Omega-3, które występują w nim w formie fosfolipidów. Ten fakt sprawia, iż kwasy Omega-3 zawarte w nim są dużo lepiej przyswajalne dla naszego organizmu.

Osoby mające problemy z wymienionymi na początku dolegliwościami, powinny zakupić suplement diety zawierający w swoim składzie olej z kryla i regularnie go stosować. Z pewnością już po paru dniach zauważą poprawę na lepsze.

Życzę zdrowia,
D.

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz