Na ratunek choremu dziecku – syrop Pelavo

Gdy dziecko zaczyna chorować, każdy kochający rodzic robi wszystko, by jak najszybciej wróciło do zdrowia. W każdym domu istnieje domowa apteczka, w której znajdują się rozmaite leki bez recepty na przeziębienie i grypę. Ich szybkie podanie może uchronić naszą rodzinę przed spędzeniem w łóżku następnego tygodnia. Jednym z niezbędników, który powinien się w niej znaleźć jest syrop Pelavo dla dzieci i niemowląt.

Syrop Pelavo – opracowany z myślą o najmłodszych

Maluchy i dzieci to grupa osób szczególnie narażonych na infekcje. Wystarczy, że jedno dziecko w przedszkolu jest już lekko zaziębione, by kolejne dzieci mające z nim kontakt również złapały wirusa. Z tego względu rodzice muszą być przygotowani na to, że któregoś dnia ich dziecko wróci z przedszkola z kiepskim samopoczuciem, katarem czy bólem gardła. Szczególnie ciężkim okresem jest przełom jesieni i zimy oraz zimy i wiosny, kiedy pogoda gwałtownie się zmienia. Trzeba więc być przygotowanym.

syrop pelavo
Produkty Pelavo stworzono z myślą o leczeniu kaszlu i bólu gardła u najmłodszych.

Syrop Pelavo to produkt opracowany właśnie z myślą o dzieciach. Powstał w kilku wersjach: Pelavo Multi 3+, Pelavo Multi 6+, Pelavo Oskrzela i Pelavo Nos i Zatoki. Jak same nazwy wskazują, każdy z nich dopasowany jest do innej grupy wiekowej i nieco innej dolegliwości. Każdy z produktów posiada unikalne połączenie składników wyłącznie naturalnego pochodzenia, m.in. pelargonię afrykańską czy kwiatostan lipy, dzięki czemu są one w pełni bezpieczne dla dzieci. Syrop Pelavo nie tylko leczy obecne już infekcje, ale wspiera drogi oddechowe i układ odpornościowy do walki z wirusami i bakteriami, które dopiero atakują. Profilaktyczne stosowanie go u dzieci może więc znacznie zmniejszyć ilość zachorowań w ciągu roku, co dla rodziców na pewno ma ogromne znaczenie.

Skuteczność i najwyższa jakość – to właśnie Pelavo

Produkty marki Pelavo odznaczają się dużą skutecznością, co potwierdzają badania kliniczne. Działanie syropów z zastosowaniem ekstraktu z pelargonii afrykańskiej przetestowano na 13 000 osobach, w tym na 3 900 dzieci.

syrop pelavo
Syropy Pelavo powstają wyłącznie na bazie naturalnych składników. Są sprawdzone i bezpieczne.

Jaki był wynik tych badań? Potwierdziły one nie tylko dużą skuteczność tego składnika, ale też wysoką tolerancję i, co za tym idzie, bezpieczeństwo stosowania także u najmłodszych. Więcej na temat syropów Pelavo i ich stosowania można przeczytać na stronie https://akademianiechorowania.pl/produkty/.

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz