Torby papierowe do żywności – postaw na ekologię!

Papier jest od wielu lat używany do pakowania żywności. Teraz stosowany jest on znów bardzo często jako ekologiczna alternatywa dla folii. Jaki rodzaje toreb papierowych oferują producenci? Jak wybrać odpowiednie wyroby i je zamówić?

Dlaczego warto zamówić torby papierowe do żywności?

Papierowe torby na produkty spożywcze mają dużo zalet, dlatego wybierane są one dzisiaj przez wiele firm – sklepy, producentów, firmy gastronomiczne, aby wspomnieć jedynie o paru z nich.

Przede wszystkim torby papierowe do żywności – https://kompol.pl/kategoria/torby-i-torebki-papierowe/ wpisują się w obecne ekologiczne trendy. Klienci kładą dzisiaj większy nacisk na rozwiązania przyjazne dla środowiska, dlatego też stosowanie toreb papierowych przez firmę może być dla nich czynnikiem decydującym o dokonaniu zakupu oraz wpływającym na lojalność w stosunku do niej.

Również atutem toreb papierowych jest ich przystępna cena, dlatego też za ich zakup nie trzeba płacić sporo.

Ponadto torby mogą być też poddawane personalizacji. Wykonane na nich nadruki logo lub inne nadruki na zamówienie mogą skuteczniej promować firmę.

Rodzaje toreb papierowych na żywność

Do kategorii jak torby papierowe do żywności można zaliczyć szeroką gamę produktów, które różnią się pomiędzy sobą swoją budową i przeznaczeniem. Poniżej prezentujemy wybrane z nich:

Torby papierowe fałdowe

Wykonane najczęściej z cieńszego papieru z fałdami po bokach, które powiększają ich pojemność. Często używane ą do pakowania pieczywa, wypieków, słodyczy.

Torby papierowe klockowe, z dnem

Torby wyposażone w dno, najczęściej używane są one do pakowania butelek alkoholi, również jako podarunki, torby na produkty sypkie.

Torby papierowe gastronomiczne

Przeznaczone do produktów jak frytki, hamburgery, hot dogi, wypieki. Wymiarami dopasowane są do konkretnych produktów.

Torby papierowe z uchwytami

Stosowane jako torby na zakupy, podarunki. Wyposażone są w uchwyty wykonane z papieru. Dostępne w różnych formatach.

Termoizolacyjne torby papierowe

To torby z wytrzymałego papieru wyłożone od środka warstwą aluminium, dzięki czemu na dłużej utrzymują temperaturę umieszczonych w nich produktów. Mogą być też używane wielorazowo.

Jak zamówić torby papierowe?

Ekologiczne torby papierowe można dzisiaj kupić w wielu sklepach, również bezpośrednio u producentów tego typu opakowań.

Do wyboru są gotowe torby papierowe na żywność, które występują w różnych wariantach pod względem formatów, rozmiarów, wykończenia.

Można również zdecydować się na zakupienie toreb wykonanych na zamówienie – wówczas można określić ich wymiary, wykończenie, a także zlecić wykonanie na nich nadruków jak logo firmy.

Najnowsze wpisy

Patrycja Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz