Wiosna pełną parą!

Witajcie Moi Drodzy!

Pogoda nadal jest różna, trudno mówić o wiośnie w pełni… Dlatego dziś chciałabym Wam nieco umilić ten czas zbiorem fotografii tchnących słońcem, kwitnącymi roślinami, radością – jednym słowem: wiosną! Obok jesieni, wiosna to moja ulubiona pora roku, jeśli oczywiście jest słoneczna i przyjemna. Na moje szczęście, nie należę do grona alergików, dlatego z uroków wiosny mogę korzystać pełną piersią. Kocham spacery, sport na świeżym powietrzu, pikniki i wycieczki. Podróże to moja pasja, o czym zresztą już wiecie. A podróże w towarzystwie wiosny są najprzyjemniejsze. 🙂 Zatem bez zbędnych słów zapraszam Was już do mojej wiosennej galerii. Mam nadzieję, że po jej obejrzeniu wiosna zawita także w Waszych domach i sercach! Zapraszam!

wiosna

Running dog on green grass and ball (Irish soft coated wheaten terrier)

wiosna3

wiosna4

wiosna5

Te zdjęcia oddają klimat wiosny, takiej wiosny, jaką kocham i za jaką tęsknię. Wy pewnie też. 😉 Miejmy nadzieję, że najpiękniejszy miesiąc w roku – maj – okaże się miesiącem ciepłym, słonecznym, sprzyjającym różnym wypadom za miasto.

Macie jakieś plany na długi majowy weekend? Wiem, że został jeszcze około miesiąc, ale myślę, że już można to planować. Jeżeli pogoda dopisze, chciałabym spędzić go aktywnie. A wy?

Pozdrawiam,
D.

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz