Woreczki nikotynowe – nowoczesna alternatywa dla papierosów.

Wyroby jak woreczki nikotynowe zyskały w ostatnim czasie dużą popularność w Polsce. Teraz korzysta z nich coraz więcej osób, a wiele z nich decyduje się na nie jako alternatywa dla papierosów. Co warto wiedzieć na temat woreczków – torebek nikotynowych?

Woreczki nikotynowe – co to jest?

Woreczki nikotynowe to rodzaj wyrobów zawierających nikotynę, które mają postać niewielkich woreczków.

Wewnątrz woreczka znajduje się nośnik, najczęściej w postaci bezpiecznych włókien roślinnych, które nasączone są nikotyną oraz środkami smakowymi i zapachowymi. Do wyboru jest wiele ciekawych wariantów – warto sprawdzić woreczki nikotynowe 77, które cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników.

Często torebki nikotynowe bywają mylone ze snus, jednak warto wskazać, że w przypadku snus wewnątrz torebki znajduje się tytoń, natomiast przy woreczkach nikotynowych jest to nikotyna. To przekłada się także na ich właściwości i efekty ich używania.

Torebki nikotynowe – właściwości

Pod względem swoich właściwości torebki nikotynowe są wyrobami, które bardzo dobrze mogą zastąpić papierosy, e-papierosy oraz wspomniane wcześniej snus. Zawarta w nich nikotyna skutecznie przenika do krwiobiegu bezpośrednio z ust, gdzie są one stosowane.

Podczas stosowania woreczków dochodzi zatem do ominięcia układu oddechowego, co również jest w tym przypadku dodatkowym plusem i pozwala na odejście od palenia tym osobom, które są w trakcie rzucania nałogu.

Użytkownicy woreczków nikotynowych mogą obecnie znaleźć je w sprzedaży w wielu „mocach”, czyli różnych ilościach nikotyny do wyboru. Można wtedy stopniować określone rodzaje woreczków pod kątem ilości tego związku, aby w końcu całkowicie uwolnić się od uzależnienia od nikotyny.

Woreczek nikotynowy – instrukcja użycia

Stosowanie woreczków nikotynowych nie jest skomplikowane – wszystkie informacje na ich temat można znaleźć na opakowaniach oraz na stronach internetowych producentów.

1. Umieść woreczek w ustach – powinien być on zlokalizowany w przestrzeni pomiędzy górną wargą a górnym dziąsłem. Woreczek należy odpowiednio rozmieścić, aby dzięki temu nie powodował dyskomfortu – powinien łatwo dopasować się do kształtu jamy ustnej.

2. Korzystaj z woreczka przez około 30 minut – w tym czasie może pojawić się uczucie delikatnego mrowienia, które oznacza, że dochodzi do przenikania nikotyny z woreczka do krwiobiegu.

3. Bezpiecznie wyrzuć woreczek – woreczki należy wyrzucać do zamkniętych koszów, do których nie mają dostępu zwierzęta i dzieci. W wielu opakowaniach woreczków można też znaleźć przegródki na te zużyte – mają je także woreczki nikotynowe 77.

Najnowsze wpisy

Patrycja Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz