Wózki widłowe dużych udźwigów – wynajmij w niskiej cenie!

Za pomocą wózków widłowych można przewozić różnego rodzaju towary umieszczane na paletach. Wtedy, gdy towar jest cięższy, zastosowanie mają wózki dużych udźwigów. Teraz można również skorzystać z ich wynajmu na atrakcyjnych warunkach!

Kiedy stosowane są wózki dużych udźwigów?

Wózki widłowe, które w przepisach określane są jako wózki jezdniowe podnośnikowe, występują w wielu wariantach pod kątem ich konstrukcji, a także przeznaczenia. Tego typu wózki mogą być używane w obiektach oraz na terenach otwartych. Wyposażane są też w różne typy napędów – spalinowe, gazowe, elektryczne.

Do tej kategorii sprzętu zaliczane są też wózki wysokich udźwigów. Ich charakterystyczną cechą jest wyższy udźwig w porównaniu do wózków standardowych, co również przekłada się na ich zastosowanie.

Wózki widłowe dużych udźwigów mogą podnosić ciężary na poziomie od około 8 ton do nawet ponad 30 ton. Są to głównie wózki wyposażone w silniki Diesla. Za ich pomocą podnosi się głównie towary umieszczone w kontenerach, na paletach, ale również mogą być one dostosowane do przewożenia określonych typów ładunków, na przykład łodzi.

Wózek dużych udźwigów – kupić czy wynająć?

Ceny wózków dużych udźwigów nie są niskie, dlatego też dzisiaj przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać z tego typu sprzętu, mogą zdecydować się na tańszą alternatywę dla zakupu, czyli na najem.

Obecnie wynajem wózków dużych udźwigów – https://www.widlak-serwis.pl/ jest dostępny w wielu wypożyczalniach wózków widłowych, które mogą zaprezentować swoim klientom różnego rodzaju sprzęt, który może być dostosowany do konkretnego zadania.

Wynajem wózków widłowych daje zatem dostęp do specjalistycznego sprzętu, który umożliwia prowadzenie nawet bardzo wymagających prac z bardzo ciężkimi ładunkami.

Kiedy warto wybrać wynajem wózków dużych udźwigów?

Wynajęcie wózka widłowego o dużym udźwigu najczęściej jest wybierane wtedy, gdy firma nie wymaga korzystania z tego typu sprzętu stale, a jedynie potrzebuje go na ograniczony czas.

Zwykle wynajem wózków dużych udźwigów wybierany jest wtedy, gdy należy przeprowadzić rozładunek określonych typów towarów, które charakteryzują się dużym ciężarem. Gdy rozładunek ten wykonywany jest rzadko, kupno specjalnego wózka do tego celu będzie mało opłacalne. Warto więc zdecydować się na wynajem sprzętu, którego koszt będzie znacznie niższy.

Dodatkowo wypożyczalnie wózków widłowych mogą wtedy zaoferować klientom dostęp do palety usług jak transport wózków widłowych, ich serwis w przypadku pojawienia się awarii, szkolenia dla operatorów. Jest to zatem bardzo wygodna usługa, gdy sprzęt nie wymaga zakupu.

Najnowsze wpisy

Patrycja Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz