Zobacz, jakie zbiera opinie Philipiak – najbardziej rozpoznawalna marka naczyń kuchennych

Jakie powinny być idealne naczynia kuchenne? Przede wszystkim trwałe, bezpieczne i poręczne. Takie właśnie zbiera opinie Philipiak – najbardziej rozpoznawalny producent akcesoriów do kuchni ze stali szlachetnej. Jakie jeszcze są mocne strony tej marki i dlaczego warto jej zaufać?

Philipiak – więcej niż wytwórca naczyń

Chociaż marka znana jest głównie z wyrobu doskonałej jakości naczyń ze stali szlachetnej (a teraz także w ofercie znalazły się: sztućce, ceramiczne noże kuchenne, urządzenia elektryczne oraz porcelana), nie jest to jedyna dziedzina, w której się realizuje. Philipiak funkcjonuje również, jako promotor zdrowego stylu życia. Spektrum działań, jakie firma podejmuje w tym zakresie, jest szerokie. Podstawę stanowi oczywiście zaawansowana technologia, dzięki której produkowane naczynia oraz akcesoria kuchenne pomagają w przygotowywaniu dietetycznych, ale pełnych smaku i aromatu dań. Oznacza to, że sięgając po nie, możemy gotować bez soli czy smażyć bez dodatku tłuszczu.

Propagując zdrowy styl życia, Philipiak sięga również po środki przekazu bezpośredniego organizując specjalne spotkania degustacyjne. Odbywają się one pod nazwą Obiadów Czwartkowych, a wśród zaproszonych gości nie brakuje lekarzy różnych specjalizacji, dietetyków czy trenerów personalnych, od których można uzyskać wiele cennych porad i wskazówek. Ponadto Philipiak bierze czynny udział w licznych akcjach edukacyjnych. Mają one  na celu uświadomienie Polkom i Polakom – jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają zdrowe nawyki typu ograniczenie soli w diecie(„Wyrzuć solniczkę) czy regularna aktywność fizyczna („Miss po pięćdziesiątce”). Marka znana jest również ze swojej działalności charytatywnej. Od lat wspomaga fundację „Akogo?” oraz klinikę „Budzik”. Wcześniej zaś były to Polska Akcja Humanitarna i Fundacja „Ex Animo”.

Zobacz, jakie zbiera opinie Philipiak – najbardziej rozpoznawalna marka naczyń kuchennych

Dlaczego warto zaufać temu producentowi?

Na podstawie powyższego łatwo zauważyć, że Philipiak nie skupia się jedynie na poszerzaniu swojej oferty produktowej. Dba o swój wizerunek, także poprzez niesienie pomocy innym czy czynne wspieranie różnego rodzaju pożytecznych akcji społecznych. Już sam ten fakt, powinien skłonić nas do zaufania marce i jej przetestowania. Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje również to, w jaki sposób oceniają markę jej użytkownicy.

Jakie zbiera opinie Philipiak na temat swoich wyrobów?

Wśród przeważających głosów są te, chwalące producenta za jakość. Naczynia Philipiak oceniane są głównie, jako wyjątkowo trwałe i niemal niezniszczalne. Poza tym użytkownicy podkreślają, że gotowanie z ich wykorzystaniem to czysta przyjemność, gdyż potrawy zyskują na smaku, a oni sami zaoszczędzają sporo czasu, ale i energii. Pozytywne opinie Philipiak otrzymuje również za doskonałą stylistykę naczyń. Nie bez znaczenia pozostaje również funkcjonalność oferowanych produktów. Tak dzieje się m.in. w przypadku szybkowaru, o czym możemy się przekonać, zerkając chociażby na ten artykuł: https://kb.pl/porady/szybkowar-philipiak-inwestycja-ktora-sie-oplaca_wp16/ . Jego autor wyjaśnia również na tym przykładzie, dlaczego naczynia Philipiak są aż tak dobre.

Zobacz, jakie zbiera opinie Philipiak – najbardziej rozpoznawalna marka naczyń kuchennych

Jednym słowem poszukując wyposażenia do swojej kuchni, które miałoby uprzyjemnić gotowanie i posłużyć przez długie lata, warto postawić na markę Philipiak. To producent posiadający bogate – ponad 60-letnie – doświadczenie, a przy tym doskonale orientujący się w potrzebach użytkowników i odpowiadający na nie.

Najnowsze wpisy

Patrycja Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz