Furniture Design, czyli wybieramy meble

Witajcie Moi Drodzy!

Święta za pasem! Jak Wam idą przygotowania? Zapewne pełną parą. Ale ja dziś wyjątkowo nie o świętach, a o czymś, o czym być może wielu z Was póki co nie myśli, mianowicie o przemeblowaniu! Zapewne po Nowym Roku wielu z Was uzna, że dobrze byłoby co nieco zmienić w swoim najbliższym otoczeniu. Ta notka ma Wam przyjść z pomocą w wybraniu furniture design, czyli tłumacząc na polski: nowego stylu mebli.

Zupełnie nowy styl meblowy

Nie ulega wątpliwości, iż moda, również w kwestii wyposażenia mieszkania, szybko się zmienia. Tak naprawdę w każdym sezonie modne są inne kolory, wzory czy faktury. Nie sztuką jest ślepo podążać za tymi nowinkami modowymi, lecz wybrać swój własny wyjątkowy styl i uwypuklić go właśnie poprzez nasze meble. Wciąż popularne i zdaje się, nieśmiertelne, są wnętrza klasyczne, a więc z przewagą czerni i bieli, drewniane, gdyż mają swój niepowtarzalny urok i klasę, oraz minimalistyczne. Coraz częściej jednak przełamuje się je meblami tapicerowanymi. Dlaczego są one godne uwagi? Otóż w zależności od ich wykończenia i zestawienia kolorów, idealnie wpasowują się w każde wymienione przeze mnie wnętrze. Na przykład kolekcja mebli Dreams Furniture Design opiera się właśnie na tapicerowanych kanapach, sofach, pufach, fotelach, krzesłach czy nawet ławkach. Całą kolekcję możecie przejrzeć tutaj.

Dlaczego warto postawić na meble tapicerowane?

Tapicerowana kanapa DFD,
Stylizowana kanapa z tapicerką.

Tapicerka to bardzo elegancki, a jednocześnie trwały materiał na wykończenie mebli. Oczywiście, trzeba o nią w odpowiedni sposób dbać, jeżeli jednak to robimy, ona odwdzięczy nam się doskonałym wyglądem i wygodą użytkowania. Nawet jeśli nie stać nas na nowe meble tapicerowane, można włączyć nieco kreatywności i zastanowić się, czy jakieś stare, nieużywane krzesła w domu nie można by oddać do tapicera i na przykład odmalować na ciekawszy kolor. Taka zmiana w otoczeniu wywrze na nas i na naszych bliskich pozytywny wpływ.

A czy Wy, Kochani, w ostatnim czasie zmieniliście coś w umeblowaniu Waszych wnętrz? Może udało Wam się to zrobić po najmniejszych kosztach? Podzielcie się swoimi pomysłami na ten temat, z przyjemnością je poczytam i być może zastosuje niektóre u siebie. 😉

Pozdrawiam serdecznie,
D.

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz