Majówka przez cały maj. Te przeżycia zapadną w pamięć.

Ciężki powrót po majowym weekendzie? Wyjątkowy Prezent proponuje przedłużyć Majówkę na cały maj, realizując wybrane przeżycia spośród ponad 7500 możliwości w całej Polsce. 

Pod pierwszymi promieniami słońca

Wyprawa Rowerowa Szlakiem Orlich Gniazd dla dwóch osób to okazja, by wybrać się w trasę, podczas której można podziwiać piękne widoki, zabytkowe budynki i dziką naturę Ojcowskiego Parku Narodowego. Piękna majowa pogoda świetnie łączy się z rowerowymi przygodami i pozwala cieszyć się ulubionymi trasami lub odkrywać zupełnie nowe ścieżki. Bliskość przyrody, aktywność i ciekawe widoki… cóż za majówkowe połączenie!

Piękna pogoda zachęca do różnych aktywności. Rejs po Wiśle odnowioną motorówka z lat 60-tych zapewnia „odlotowy” klimat i ciekawą przygodę z bliskimi. Pozwala to zwiedzać miasto z zupełnie nowej perspektywy – podziwiając je z wysokości wody. Profesjonalny sternik zapewnia bezpieczeństwo, a uczestnicy mogą pozwolić sobie na dobrą zabawę. Takie niecodzienne zwiedzanie, zwłaszcza gdy słońce mocno grzeje, to mocno relaksująca przygoda.

Adrenalina po długiej zimie 

Walk In The Sky to rodzaj spaceru, który uczestnicy zapamiętują na całe życie. Podobno świecące słońce znakomicie sprzyja schodzeniu po pionowej fasadzie budynku i przełamywaniu własnego strachu. Jest to niecodzienna przygoda, mocno przyspieszająca bicie serca i gwarantująca niezapomniane emocje. Przeżycie dostępne jest już dla osób od 13 roku życia, dzięki czemu może być pierwszym spotkaniem z ekstremalnymi emocjami.

Noc na Skale to inna ekstremalna przygoda, pozwalająca na biwakowanie w namiocie, który… zawieszony jest w powietrzu. Połączenie górskiej wyprawy i biwaku to nieszablonowe przeżycie, zapewniające jedną z najbardziej niesamowitych nocy w życiu. Podziwianie Jury Krakowsko-Częstochowskiej zyskuje zupełnie nowy wymiar. W końcu noc w wiszącym namiocie jest ciekawym urozmaiceniem, mocno odbiegającym od noclegu w standardowym hotelu.

Relaks i tylko relaks

Zabieg SPA we dwoje? Żaden problem! Od Gdańska, przez Warszawę, aż do Rzeszowa można wybrać się na przyjemnie relaksujący floating. Polega on na unoszeniu się na wodzie, wypełnionej roztworem soli EPSOM, przebywając w specjalnej kapsule, mocno ograniczającej bodźce zewnętrzne. Ułatwia to wyciszenie i zapewnia naprawdę przyjemny relaks. Floating dostępny jest w wersjach dla jednej osoby lub dla dwojga, dzięki czemu łatwo można dopasować go do swoich potrzeb.

Wspólne wyjście do SPA jest niezwykle odprężającą przygodą, która przybierać może różne formy – w zależności od wybranych zabiegów. Spędzenie razem czasu w SPA to niewątpliwie ciekawy sposób na relaks, zapewniający przyjemny odpoczynek od codziennych spraw i obowiązków. Profesjonalne zabiegi SPA to nie tylko wspomniane odprężenie, ale także okazja, by zadbać o swój wygląd. Przyjemny masaż, zabieg odmładzający na twarz, a może czekoladowy zabieg na ciało? Możliwości, by spędzić miło czas w salonie SPA, jest naprawdę mnóstwo.

Często wybór odpowiedniego prezentu-niespodzianki jest najtrudniejszym wyzwaniem. Wybór Pakietu Przeżyć „Relaks i Uroda” to uniwersalne rozwiązanie, zapewniające bliskim przyjemne chwile odprężenia, które… wybiorą samodzielnie. W Pakiecie znajduje się ponad 250 unikalnych przeżyć, a osoba obdarowana sama wybiera to, z którego skorzysta, spełniając w ten sposób swoje marzenia. Zdecydowanie się na Pakiet Przeżyć gwarantuje zadowolenie z prezentu – w końcu bliska osoba sama zdecyduje się, z jakiej atrakcji pragnie skorzystać.

Najnowsze wpisy

Patrycja Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz