Pomysł na prezent dla najbliższych

Witajcie Moi Drodzy!

Chociaż Walentynki już za nami, z pewnością każdy z nas lubi od czasu do czasu dostać prezent-niespodziankę. Ja sama wolę takie nieoczekiwane upominki niż związane z jakimś dniem. Wtedy nie liczy się nawet aż tak ranga tego prezentu, co fakt, że ktoś o nas pamięta nie tylko od święta. 🙂 Jednak pomysł na prezent, który byłby oryginalny i naprawdę zaskakujący może być wyzwaniem. Z pomocą przychodzi nam Internet! 🙂

Pomysł na prezent – szukaj go w sieci!

Zakupy przez Internet w dzisiejszych czasach nikogo nie dziwią. Są wygodne, szybkie i proste. Nie ulega więc wątpliwości, że pomysł na prezent również znajdziemy w sieci. Jeśli prezent ma być oryginalny, niekoniecznie musi przyjmować formę materialną. Rzeczy materialne (jeśli nie jest to sznur prawdziwych pereł lub najnowsze Porshe ;-)) są dość przewidywalne. Największe wrażenia pozostawia taki prezent, który pozwoli przeżyć osobie obdarowanej niezapomniane chwile. W sieci można znaleźć taki pomysł na prezent zarówno dla Niej, jak i dla Niego. Co możemy znaleźć? Oto kilka przykładów:

Dla Niej:

– masaż relaksacyjny;
– klasyczny masaż Tajski;
– masaż czekoladowy;
– manicure SPA;
– nauka jazdy konnej;
– indywidualna lekcja tańca na rurze;
– metamorfoza Twoich włosów;
– lot paralotnią;
– warsztaty z ceramiki;
– indywidualny kurs fotografii.

Dla Niego:

– przejażdżka czołgiem T-55 „Merida”;
– szkolenie realnych technik przetrwania;
– jazda BMW 318is;
– jazda Quadem;
– jazda Ferrari;
– skok ze spadochronem;
– lot motolotnią;
– lot balonem ze szkoleniem;
– degustacja Whiskey;
– poznaj nurkowanie.

To tylko kilka przykładów pomysłowych i zdecydowanie oryginalnych prezentów. Fani mocnych wrażeń i niezapomnianych przeżyć z pewnością będą zachwyceni i na zawsze w ich pamięci zapiszą się doznania z tych chwil. Więcej wyjątkowych prezentów znajdziecie TUTAJ.

A jakie Wy lubicie dawać i otrzymywać prezenty? Wolicie coś klasycznego czy nieoczekiwanego? Zapraszam do dyskusji!

Pozdrawiam,
D.

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Jeden komentarz

  1. Propozycję bardzo mi się podobają, ja bym dorzuciła jeszcze, zarówno dla Panów jak i Pań prezent w postaci lotu w tunelu aerodynamicznym. Osobiście dostałam taki voucher na lot w tunelu freefly center.

Dodaj komentarz