Włoskie dolomity – niezapomniana podróż

Wyjazd na narty to jedna z najczęściej wybieranych form wypoczynku w okresie zimowym. Większość doświadczonych narciarzy ma już sprawdzone ośrodki narciarskie, do których co roku się wybiera. Te najpopularniejsze znajdują się we Włoszech, Szwajcarii oraz Austrii.

Wybór bez wątpienia jest bardzo urozmaicony, co stanowi spory atut, ale może też być kłopotliwe, jeżeli nie do końca wiemy, gdzie chcemy pojechać. Co więc zrobić, gdy wybieramy się na narty po raz pierwszy i nie mamy jeszcze rozeznania w tym temacie? Który region wybrać? I jak zorganizować taki wyjazd krok po kroku? Podpowiadamy kilka praktycznych wskazówek – sprawdź!

Gdzie się wybrać i jak zorganizować wyjazd w Alpy Włoskie?

Alpy Włoskie to bardzo dobry kierunek zarówno dla początkujących narciarzy, jak i osób, które już mają spore doświadczenie w tym sporcie. Przede wszystkim musimy ustalić, w jaki konkretnie rejon się wybieramy. Polacy chętnie wybierają się w różne rejony Włoch, szczególnie w Alpy i włoskie dolomity znajdujące się na wschodzie Alp. Wspomniane pasmo górskie zapewnia narciarzom i innym turystom zapierające dech w piersiach widoki oraz bogatą bazę noclegowo – gastronomiczną i kilometry tras zjazdowych.

Włoskie dolomity - niezapomniana podróż

Oprócz tego znajdziemy tu wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi, ale i dla uczestników wypadów firmowych czy wycieczek szkolnych. Krótko mówiąc, we włoskich Alpach znajdziemy wszystko to, czego moglibyśmy oczekiwać na zimowym urlopie. Planując wyjazd na narty, warto skorzystać z doświadczenia i wiedzy innych. W tym celu skorzystajmy z pomocy organizatora tego typu wyjazdów. Jego zadaniem jest przygotowanie bogatej i urozmaiconej oferty zbudowanej pod kątem potrzeb poszczególnych Klientów. Możemy więc wybierać spośród ofert dla rodzin, dla firm, dla Dwojga czy wycieczki typu Free Ski bądź Ski Safari. Dużym atutem są atrakcyjne ceny, oferty last minute i rabaty.

Cena? Czy dużo to kosztuje?

Z pewnością jednym z czynników, jakie nas ograniczają przy planowaniu urlopu jest cena wyjazdu. Jak to wygląda w wypadku zorganizowanych wyjazdów w Alpy czy włoski dolomity? Na ostateczną cenę składa się wiele czynników, jak chociażby standard wybranego hotelu, ilość osób, termin przyjazdu, ilość dni pobytu i interesujące nas atrakcje.

Oto przykładowa oferta: trzygwiazdkowy hotel we Włoszech, 6 km od stoków, ze strefą wellness – od 280 euro od osoby na tydzień. W cenę wliczone jest śniadanie w postaci stołu szwedzkiego i kolacji składające się z trzech dań i sałatki do wyboru. Z pewnością warto szukać ofert typu last minute i first minute – wtedy można trafić na naprawdę dobre ceny, o wiele niższe niż w sezonie.

Włoskie dolomity - niezapomniana podróż

Sprawdzone biuro podróży dolomiti-adventure.pl

Dolomiti Adventure to godne polecenia biuro podróży specjalizujące się w organizowaniu wycieczek do najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Europie, zwłaszcza we Włoszech. Wiedza i doświadczenie jego pracowników pozwala na uzyskanie najbardziej szczegółowych informacji, co z pewnością ułatwia podjęcie decyzji o kierunku wyjazdu.

Dolomiti Adventure działa na rynku od 2007 roku, regularnie poszerzając grono zadowolonych Klientów. Jeśli chcesz dołączyć do tego grona, zajrzyj na stronę www.dolomiti-adventure.pl, sprawdź najnowsze oferty i skorzystaj z pomocy Konsultanta na czacie on-line. Z jego pomocą z pewnością znajdziesz ofertę idealną dla Ciebie i Twojej rodziny lub innych uczestników wyjazdu w przystępnej cenie. Możesz przeżyć niezapomnianą wyprawę we włoskie Alpy i zakochać się w nich bez pamięci!

Najnowsze wpisy

Patrycja Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz