Alior Bank czy warto mieć w nim konto?

Alior Bank to jedna z tych placówek, która nie boi się wdrażania nowych rozwiązań. Działa przy tym szybko i dynamicznie – tylko w ciągu 5 lat zdołał zbudować jedną z większych sieci placówek w Polsce. Jest przy tym otwarty na realne potrzeby klientów. Czy rzeczywiście warto założyć w nim konto?

Co wiemy o Alior Bank?

Alior Bank istnieje na rynku od listopada 2008 roku. Ma więc za sobą ponad 10 lat działalności. Począwszy od 2009 roku otrzymuje liczne wyróżnienia związane z wprowadzanymi przez siebie innowacyjnymi rozwiązaniami, mającymi na względzie rzeczywiste potrzeby klientów. Kilkakrotnie znalazł się także na liście najlepszych banków w Polsce. Ponadto otrzymał wysoką pozycję w rankingach dotyczących największych i najszybciej rozwijających się banków nie tylko na terenie Polski, ale nawet całej Europy.

Innowacyjne rozwiązania w Alior Banku – przykłady

Alior Bank czy warto mieć w nim konto?
Zaawansowane technologicznie rozwiązania, to swego rodzaju reklamówka wizerunku Alior Banku.

Alior Bank znany jest na forum ze śmiałych i technologicznie zaawansowanych rozwiązań. W 2017 roku jako pierwszy w Polsce wprowadził system wideorejestracji. Na jego koncie znajduje się również testowanie takich technologicznych ciekawostek, jak Wirtualny Doradca czy robodoradztwo – są to systemy wykorzystujące sztuczną inteligencje do kontaktu z klientem. Z nieco bardziej przyziemnych rozwiązań można wymienić chociażby pierwszy w Polsce internetowy kantor czy też możliwość automatycznego wyboru wypłacanej z konta gotówki bez konieczności używania dodatkowej karty.

Czy warto zakładać konto w Alior Banku?

Alior Bank czy warto mieć w nim konto?
Rosnąca liczba zadowolonych klientów to najlepszy dowód na to, czy warto zaufać Alior Bankowi.

Wystarczy wejść na dowolne forum, by się przekonać, że Alior Bank ma wiele do zaoferowania klientom. Co przemawia na jego korzyść? Przede wszystkim fakt, że Alior Bank posługuje się nowatorskimi rozwiązaniami, nad którymi pracuje w specjalnie stworzonym przez siebie laboratorium. Prowadzi w nim prace nad skutecznymi rozwiązaniami cyfrowymi. Laboratorium pozwala też bankowi zapoznać się z opiniami klientów i mieć lepszy wgląd na zgłaszane przez nich potrzeby. W ten sposób łatwiej może wyprzedzić konkurencję. Po drugie – jak możemy przeczytać na niejednym forum Alior Bank, to bardzo sprawna obsługa na wysokim poziomie oraz niskie opłaty za użytkowanie kont. Klienci podkreślają również, że Alior Bank nagradza ich lojalność. Za systematyczne prowadzenie swoich rachunków mogą liczyć na całkowite zniesienie opłat za ich użytkowanie lub otrzymać premie w postaci dodatkowej gotówki. Jako jeden z nielicznych Alior Bank daje też możliwość darmowego prowadzenia konta walutowego w jeden z czterech walut: EUR, USD, GBP i CHF.

Więcej informacji na temat tego, dlaczego warto założyć konto w tym banku i z jakimi korzyściami się to łączy, znajdziecie TUTAJ.

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz