BaseCamp – akademik na najwyższym poziomie

Studiowanie za granicą wiąże się z wieloma wyzwaniami i zmianami w życiu młodego człowieka. Musi poradzić sobie nie tylko z nauką, ale też z samodzielnym, dorosłym życiem oraz tęsknotą za rodziną i bliskimi. Ale to także niepowtarzalna szansa na podszlifowanie języka obcego, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i zawarcie ciekawych znajomości. Aby start w dorosłe życie naprawdę się udał, warto zadbać o odpowiednie lokum studenckie. Najlepszym wyborem będzie akademik prywatny BaseCamp.

Akademiki BaseCamp – co je wyróźnia?

BaseCamp to luksusowe miasteczka studenckie rozmieszczone w kilku miastach Polski, ale i za granicą, na przykład w Lipsku w Niemczech. Lipsk to wyjątkowe miasto, w którym mieści się jeden z najstarszych uniwersytetów europejskich – jego historia sięga 1409 roku. Poza tym jest to piękne miasto pełne ciekawej historii, co sprawia, że to wręcz idealne miejsce dla młodych ludzi i studentów chcących zacząć samodzielne życie. I właśnie w sercu Lipska, tuż przy jednym z lokalnych uniwersytetów, znajduje się BaseCamp Lipsk. Dostępne tu pokoje studenckie to w gruncie rzeczy luksusowe apartamenty. Każdy z nich posiada ponad 20m2 powierzchni, w tym prywatną łazienkę, a niektóre z pokoi także prywatny aneks kuchenny. Na terenie BaseCamp nie brakuje miejsc do użytku wspólnego, pokoi cichej nauki, gdzie można się w spokoju przygotować do sesji, a także miejsc rozrywki, na przykład kina i siłowni. Wysoki poziom wyposażenia, jak i zasady panujące w prywatnym akademiku sprawiają, że życie studenckie nabiera zupełnie innego wymiaru. Można tu skupić się na rozwoju osobistym, poznać ciekawe osoby, zawrzeć trwałe przyjaźnie oraz wspólnie imprezować. Gdy jednak to konieczne, masz możliwość we własnych czterech kątach odpocząć, pouczyć się lub ugotować coś pysznego dla siebie i przyjaciół.

nauka w akademiku

Oferta prywatnego akademika w Lipsku

Decydując się na wynajem pokoju w prywatnym akademiku w Lipsku, mamy do wyboru kilka opcji. Oto niektóre z nich:

  • Apartament Cluster – to idealny wybór dla grupki znajomych, którzy chcieliby wynająć wspólną kwaterę w akademiku, jednocześnie szanując swoją prywatność. Apartament Cluster z dwoma lub trzema pokojami zapewnia właśnie taką prywatność, a jednocześnie pozwala przyjaciołom spędzać sporo czasu razem. Apartamenty wyposażono w prywatną łazienkę oraz aneks kuchenny, ponadto w każdym pokoju znajduje się duże, dwuosobowe łóżko. CENA: €435/miesiąc (2 pokoje – 34-57m2; 3 pokoje – 77m2).
  • Studio Base z kuchnią (18-23m2) – apartament typu Studio z prywatną kuchnią to świetny wybór dla każdego, kto lubi gotować i nie chce dzielić kuchni z innymi mieszkańcami akademika. Oprócz aneksu kuchennego, pokój posiada także prywatną łazienkę, wygodne łóżko i nowoczesne wykończenie. CENA: €495/miesiąc.
  • Studio Accessible (35m2) – to pokój przygotowany z myślą o osobach niepełnosprawnych. Zadbano w nim o odpowiednią przestrzeń do poruszania się, funkcjonalne umeblowanie i sprzęty i odpowiednie zabezpieczenia. CENA: €595/miesiąc.

Aby zapoznać się z pełną ofertą akademika BaseCamp w Lipsku, zachęcamy do zajrzenia TUTAJ.

Najnowsze wpisy

Patrycja Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz