Ferie w górach – domek czy hotel?

Witajcie Moi Drodzy!

Połowa stycznia to czas, gdy wielu z Was razem z rodzinami wyjeżdża na ferie zimowe lub zaczyna je poważnie planować. W naszym kraju najwięcej zimowych atrakcji można oczywiście znaleźć w górach. Ale wyjazd taki wiąże się także z wynajmem noclegu. Coraz więcej osób decyduje się na domek w górach do wynajęcia dla siebie i całej rodziny. Jakie zalety ma to rozwiązanie?

Dom w górach, czyli idealne ferie zimowe

Góry zimą to raj dla miłośników zimowych sportów. Niestety, w sezonie, obłożenie w hotelach czy pensjonatach jest tak duże, że trudno znaleźć jakiś wolny pokój, i to jeszcze taki, który pozwoli nam na odpoczynek i relaks. O ile wypad z dziećmi wiąże się z dużą aktywnością, o tyle romantyczny wyjazd w góry chcemy spędzić zaszyci gdzieś w pięknym otoczeniu, z dala od cywilizacji, gdzie możemy napawać się cudownymi widokami, świeżym powietrzem i swoim towarzystwem.

dom w górach
Domki górskie stylizowane są na góralskie chaty – są bardzo klimatyczne i w pełni przygotowane do przyjazdu całych rodzin.

Z tego względu wynajem całego domu to dobre wyjście. Wynajmując dom w górach, nie jesteśmy zależni od odgórnych ustaleń, jakie mają miejsce w hotelach czy pensjonatach, na przykład odnośnie posiłków czy dostępnych atrakcji. Poza tym w takim domku możemy czuć się całkowicie swobodnie, bez obawy, że natkniemy się na jakieś obce osoby. Domy w górach do wynajęcia zwykle są drewniane i bardzo klimatyczne, stylizowane na góralskie chaty. Mają pełne wyposażenie: pokoje sypialniane, aneks kuchenny, łazienka.

dom w górach
Wynajem domku w górach daje nam możliwość spędzenia wolnego czasu z dala od cywilizacji, ciesząc się pięknymi widokami i zimowymi atrakcjami.

Oferty domków w górach do wynajęcia można znaleźć w sieci, na przykład TUTAJ. Jeśli planujemy wyjazd w góry na ferie, warto już wcześniej przeglądać takie oferty, gdyż poza sezonem ceny mogą być niższe. Dzięki temu taki wyjazd będzie możliwy nawet, gdy nie mamy za wiele oszczędności.

Pozdrawiam,
D.

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz