Internetowy rejestr faktur

Moi Drodzy!

Chociaż atmosfera świąteczna trwa, apetyt na wyśmienite potrawy również, nie można zapomnieć o obowiązkach, z którymi zderzymy się już po Nowym Roku. Szczególnie słowa te kieruję do właścicieli większych czy mniejszych przedsiębiorstw. 😉 Ale nie mówię tego złośliwie! Mam dla Was coś, co zdecydowanie ułatwi Wam wywiązywanie się z obowiązków zawodowych, szczególnie gdy nie macie do tego zupełnie głowy! Chodzi o internetowy rejestr faktur (Flow4You – https://f4you.pl/).

Wygodny rejestr faktur w sieci

Generalnie faktury to dokumenty niezbędne w różnego rodzaju transakcjach handlowych. Z biegiem czasu tradycyjne, wypełniane ręcznie faktury, zostają wyparte przez tak zwane e-faktury, czyli faktury elektroniczne, wypełniane w komputerze. To bardzo ułatwia i przyspiesza proces tworzenia dokumentacji. Ale nowością w tej kwestii jest możliwość wypełniania, przesyłania oraz przechowywania faktur w Internecie. Dotychczas zwykle mogliśmy je przechowywać w plikach we własnych komputerach.

Zalety internetowego rejestru faktur

Dlaczego rejestr faktur w sieci jest lepszy? Z bardzo prostej przyczyny – mamy do niego dostęp z każdego komputera mającego połączenie z Internetem! Dzięki temu, nawet jeśli jesteśmy poza biurem, możemy kontrolować stan faktur. Ponadto wypełnianie faktur w sieci uchroni nas przed błędami w obliczeniach czy literówkami, gdyż automatycznie poprawi te nieścisłości. Dzięki temu właściwie z użycia wychodzą noty i faktury korygujące, gdyż pomyłek jest coraz mniej. Poza tym platforma, na której jesteśmy zarejestrowani, dba o to, by w uporządkowany sposób przechowywać faktury, co nam znacznie ułatwia ich późniejsze przeszukiwanie. Taki internetowy rejestr faktur  to sama oszczędność – czasu, pieniędzy i naszych nerwów. 😉

Ma Ktoś z Was doświadczenie z taką platformą do rejestru faktur? Jeśli tak, podzielcie się wrażeniami!

Pozdrawiam,
D.

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz