Kobiece sprawy: nawilżający żel intymny

Witajcie Drogie Panie!

Dziś zwracam się tylko do Was, ponieważ notka będzie dotyczyć typowo kobiecych spraw, widać to zresztą już po tytule. Higiena stref intymnych to niezwykle ważna rzecz, bowiem sfery te są niezwykle wrażliwe i mogą łatwo złapać jakąś infekcję. Istnieje też wiele nieprzyjemnych schorzeń waginy, które mogą nam przysporzyć sporo bólu, na przykład niedobór śluzu w pochwie. Na tę dolegliwość idealnie sprawdzi się nawilżający żel intymny.

Nawilżający żel intymny – zastosowanie

Taki żel intymny jest wyrobem medycznym, a jego głównym zastosowaniem jest oczywiście nawilżenie oraz złagodzenie objawów niedoboru śluzu. To schorzenie często wiąże się z ostrym bólem, uczuciem pieczenia, napięcia, bolesność może występować przy stosunkach płciowych, a w poważniejszych wypadkach może dojść nawet do uszkodzenia błony śluzowej pochwy. Żadna z nas nie chce odczuwać takiego dyskomfortu. Dlatego nawilżający żel intymny pomoże się go pozbyć.

Jakie składniki zawiera, a jakich nie zawiera taki nawilżający żel intymny? Na pewno nie znajdziemy w nim substancji zapachowych i barwników, jest on w stu procentach naturalny. Nie zawiera także hormonów ani innych substancji, które mogłyby wywołać podrażnienie. Ponieważ wyprodukowany jest na bazie wody oczyszczonej i nie zawiera żadnych olejów czy tłuszczów, nie ma obaw, że poplami bieliznę, co dodatkowo wzmaga komfort jego używania. Zaś nadmiar produktu można łatwo usunąć strumieniem wody.

Ochrona i pielęgnacja miejsc intymnych to bardzo ważna sprawa, jeśli chcemy czuć się komfortowo i móc czerpać przyjemność z seksu. Środki takie, jak nawilżający żel intymny bardzo pomagają dbać o te sfery i usuwać nieprzyjemne objawy. Więcej ciekawych informacji można znaleźć również TUTAJ.

Pozdrawiam,
D.

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz