Neutrogena – kosmetyki ochronne

Hej Moi Drodzy!

Jak każda kobieta, lubię o siebie dbać i w tym celu stosuję różnego rodzaju kremy, balsamy, maseczki i peelingi do twarzy i ciała, które mają mi zagwarantować gładką, elastyczną i zdrową skórę. Oczywiście w praktyce różnie to bywa, dlatego lubię testować kosmetyki poszczególnych firm, bo zazwyczaj jeśli firma jest dobra, to wszystkie jej kosmetyki są skuteczne. Tak też było z Neutrogeną. Neutrogena Formuła Norweska to dość znana na naszym rynku firma kosmetyczna. Co nam oferuje i dlaczego warto z tej oferty skorzystać?

Neutrogena to przede wszystkim ochrona

Obecnie Neutrogena sprzedaje swoje kosmetyki w ponad 70 krajach. Od początku specjalizuje się w tworzeniu preparatów do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, nawet tej ze szczególnymi wymaganiami. Sekret ich skuteczności kryje się oczywiście w starannie dobranych składnikach. Neutrogena czerpie bowiem z tego, co najlepsze w przyrodzie i łączy to z najnowszymi badaniami naukowymi. Nad każdą recepturą pracuje sztab wykwalifikowanych i doświadczonych dermatologów, którym przyświeca jeden cel: zadowolenie Klientów o nawet najbardziej wrażliwej skórze. Dzięki temu są one rekomendowane przez środowisko lekarskie.

Formuła Norweska

Formuła Norweska łączy się z wieloletnimi badaniami Neutrogeny nad właściwościami gliceryny. Dostrzeżono, że idealnie sprawdzi się ona w pielęgnacji suchej, zniszczonej skóry. Co ciekawe, główną inspiracją były typowe norweskie balsamy stosowane na przykład przez rybaków w arktycznych rejonach. To pozwoliło odnaleźć sposób na suchą skórę, narażoną na działanie wiatru i zimna. Formuła Norweska została opracowana w oparciu o analizę najbardziej ekstremalnych warunków atmosferycznych, dzięki czemu balsamy i kremy firmy Neutrogena idealnie nadają się do rąk, twarzy i ust podczas mroźnej zimy.

Pewnie niejedna z Was stosuje kosmetyki tej firmy? Jakie są Wasze wrażenia? Czekam na komentarze!

Pozdrawiam,
D.

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz