Najlepsza pizza w Krakowie i nie tylko

Witajcie Moi Drodzy!

Pogoda robi się coraz fajniejsza, a to oznacza, że najpiękniejsze dni są właśnie przed nami! Spotkania ze znajomymi, urlopy, wakacje…. Achh już nie mogę się doczekać. A jak Wy lubicie spędzać czas w gronie przyjaciół? Ja dość często chodzę ze swoimi do pizzerii. Dobra pizza w Krakowie, Warszawie, Poznaniu czy innym większym mieście to, nie ukrywajmy, rzecz trudna do znalezienia. W końcu wokół masę pizzerii, knajpek i restauracji.

Pizza w Krakowie – ta najlepsza

Przyjrzyjmy się lepiej rynkowi Krakowa, tam bowiem jest sporo turystów. Gdzie można dobrze zjeść? Jest mnóstwo knajp, które oferują mniej lub bardziej domowe jadło. Są i pizzerie, prześcigające się w liczbie dodatków do pizzy. Ale czy istnieje sprawdzona pizzeria, która serwowałaby pizzę świeżą, smaczną, z najlepszych produktów? Jest, i znajdziemy ją w pizzerii Domino’s. To właśnie tu, obok Warszawy, mamy największe skupisko tych lokali. Pizza w Krakowie z Domino’s jest przygotowywana tylko ze świeżych, ekologicznych składników, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Menu jest bardzo urozmaicone, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno fani tradycyjnych pizz, jak i tych egzotycznych, a nawet wegetariańskich. Poza tym tutaj menu zmienia się jak w kalejdoskopie, gdyż pizzerzy nie boją się eksperymentować i chętnie korzystają z nowych dodatków. Pizzę można też zamówić na dowóz – wtedy dotrze do nas w przeciągu 30 minut i na pewno będzie jeszcze ciepła. Jeść tak smaczną pizzę w gronie przyjaciół i w pięknej krakowskiej okolicy to świetna opcja na spędzenie wieczoru lub weekendu. A lato coraz bliżej, zatem przed nami coraz więcej długich wieczorów i szalonych weekendów. 🙂 Więcej informacji o Domino’s Pizza znajdziecie TUTAJ.

A jaką pizzę Wy preferujecie? Może macie jakieś swoje ulubione i sprawdzone lokale? Gdzie, Waszym zdaniem, pizza w Krakowie czy innych miastach Polski jest najlepsza? Czekam na Wasze opinie!

Pozdrawiam,
D.

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz