Rennie – na pomoc przy niestrawności

Zgaga czy niestrawność to częsty efekt nieprawidłowego odżywiania bądź przejedzenia się. Jedni cierpią na nie sporadycznie, inni jednak narzekają na problemy trawienne dość często. W tym drugim przypadku oczywiście niezwłocznie należy udać się do lekarza, bo często nawracająca zgaga może doprowadzić do refluksu. Ale jak poradzić sobie, gdy niestrawność i zgaga pojawia się sporadycznie? W aptekach możemy zaopatrzyć się w suplement diety Rennie. Co warto o nim wiedzieć?

Rennie – na zgagę i niestrawność

Rennie to suplement diety dostępny w formie tabletek do ssania, którego można stosować w leczeniu objawowym dolegliwości związanych z nadkwaśnością soków żołądkowych, a więc wspomnianej wcześniej zgagi i niestrawności, a także wzdęć, nudności, uczucia pełności czy ciężkości w żołądku, jak również dolegliwości żołądkowych typowych w okresie ciąży.rennie

Rennie zawiera dwie substancje naturalnie występujące w przyrodzie, mianowicie węglan wapnia i węglan magnezu. Dzięki nim Rennie po zastosowaniu doustnym zamienia nadmiar kwasu żołądkowego w wodę i inne substancje, mogąc zniwelować wspomniane wcześniej objawy. Preparat dostępny jest w różnych wersjach smakowych, między innymi miętowej i owocowej. Można go stosować u dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia.

Preparat na zgagę, a ciąża

Suplement Rennie może być stosowany przez kobiety w ciąży, pod warunkiem, że stosuje się go doraźnie, a nie długotrwale, i zgodnie z zaleceniami producenta zawartymi w ulotce.

rennieJeżeli lekarz nie zaleci inaczej, można przyjmować 1-2 tabletki naraz, nie przekraczając sumy 16 tabletek na dobę. Więcej szczegółów na temat tego preparatu oraz niestrawności i zgagi można znaleźć na stronie http://rennie.pl/pl/wszystko-o-rennnie.php.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz