Twój własny kąt: Łódź

Witam Kochani!

I znowu na mój blog powraca temat mieszkań. Tym razem skupiamy się na Łodzi. To piękne, rozwinięte miasto jest jednym z lepszych miejsc w Polsce, w jakim można rozpocząć swoje nowe życie z rodziną lub bez niej. Nowe mieszkania budowane obecnie w Łodzi są bardzo atrakcyjne. Przyjrzyjmy się jednej ofercie.

Pod hasłem nowe mieszkania łódź można znaleźć przekierowanie na tę stronę. Co tutaj znajdujemy? Świetną wyszukiwarkę mieszkań, i to nie tylko w Łodzi. Oferta dotyczy tak naprawdę wszystkich większych miast naszego kraju. Zawierają zdjęcia, opisy całych osiedli, które już wybudowano i oddano do użytku lub które są dopiero w trakcie budowy czy w planach. Przykładowa oferta to kompleks mieszkań przy ulicy Żeligowskiego 43. Planowo inwestycja ma zostać zakończona w maju 2015 roku. Osiedle City Park – bo tak się nazywa – zawiera siedem budynków mieszkalnych, w których już wymarzone gniazdko znalazło dla siebie aż 223 rodzin. Całe osiedle jest bardzo zadbane, jeśli chodzi o roślinność, chodniki i zagospodarowanie terenu. W pobliżu znajdują się lokale handlowo-usługowe, co na pewno jest dużym udogodnieniem dla mieszkańców, ponadto są tu też przystanki komunikacji miejskiej, uczelnie wyższe, szkoły średnie i podstawowe, a także przedszkola. Wszystko w promieniu maksymalnie do 2 km.

To tylko jedna z wielu ofert nowych mieszkań, jakie można znaleźć w sieci. Dlaczego warto korzystać z takich stron? Otóż bardzo ułatwiają one porównanie wielu ofert, sprawdzenie, która z nich jest najkorzystniejsza, a wszystko to w zaciszu własnego domu. To duże ułatwienie dla osób zapracowanych, którym brak czasu.

A czy Wy macie jakieś doświadczenia w poszukiwaniu mieszkania, nie tylko w Łodzi? 😉 Czekam na Wasze wypowiedzi!

Pozdrowienia,
D.

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz