Wybieramy krem przeciwzmarszczkowy

Witajcie Kochane!

Dzisiejszy wpis kieruję głównie do Pań, gdyż będzie on dotyczył typowo kobiecych rozterek, mianowicie: jak sobie radzić z pierwszymi pojawiającymi się zmarszczkami? To problem, który może pojawić się nawet po 30. roku życia, gdyż to właśnie wtedy mogą zacząć występować pierwsze zmarszczki mimiczne, na przykład kurze łapki. Istnieje wiele kremów przeciwzmarszczkowych mających zatrzymać ten proces. Jeden z nich to krem Eucerin. Przyjrzyjmy się bliżej, jaki ma skład i jak działa.

Krem Eucerin z kwasem hialuronowym

Krem Eucerin posiada jeden składnik, który można nazwać sekretem jego skuteczności – kwas hialuronowy. To związek, który wiąże wodę w skórze właściwej. Gdy jest go pod dostatkiem, skóra jest gładka i sprężysta. Gdy natomiast zaczyna go brakować, staje się ona wiotka i mogą powstawać zmarszczki.

krem eucerin
Krem Eucerin swoją skuteczność zawdzięcza jednemu składnikowi – kwas hialuronowy.

Właśnie dlatego służy on do wypełniania zmarszczek i bruzd. Popularnym zabiegiem jest wstrzykiwanie kwasu hialuronowego, niemniej jest on dość kosztowny i nie każdy może sobie na niego pozwolić. Z tego względu coraz więcej producentów kremów i preparatów przeciwzmarszczkowych wykorzystuje właściwości kwasu hialuronowego, by wzmocnić ich działanie. Dlatego też jest jednym ze skuteczniejszych kremów niwelujących zmarszczki. Krem Eucerin na dzień przeznaczony jest do pielęgnacji suchej skóry. Nie tylko więc redukuje zmarszczki w okolicach nosa, ust oraz na czole, ale również głęboko nawilża skórę, nadając jej równomierny koloryt i wygładzenie. Ponadto chroni skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego, na które jesteśmy narażeni szczególnie latem.

krem
Krem Eucerin przeciwdziała powstawaniu zmarszczek oraz chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Można zakupić go w aptece, także przez Internet: http://www.apteka-melissa.pl/produkt/eucerin-hyaluron-filler-krem-z-kwasem-hialuronowym-na-dzien-do-skory-suchej-50-ml,809.html.

Pozdrawiam,
P.

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz