Zupka dla niemowląt od Gerber

Hej Drogie Mamy!

Dzisiejsza notka będzie specjalnie dla Was. Chociaż mamą sama jeszcze nie jestem i myślę, że póki co nie będę, mam na co dzień styczność z dziećmi. Interesuję się też zdrowym odżywianiem, nie tylko ludzi dorosłych, ale też naszych pociech. Myślę więc, że jestem w stanie Wam co nieco doradzić. 😉 A chodzi mi konkretnie o zupka dla niemowląt, jeden z podstawowych posiłków w diecie maluchów.

Każda mama stara się, by jej dziecko było dobrze odżywione. Im bardziej się ono rozwija, tym więcej potrzebuje witamin i minerałów. Stąd rozszerzanie diety malucha jest wręcz niezbędne, by było ono zdrowe i silne. Zupka dla niemowląt to pierwszy posiłek, jaki pojawia się w diecie maluszka zaraz po posiłkach jednoskładnikowych. Taka zupka dla niemowląt powinna zawierać wszystkie składniki, które dostarczą dziecku odpowiednią ilość witamin, minerałów, składników odżywczych – ani za mało, ani za dużo. Gotowanie może więc zajmować sporo czasu, którego jak doskonale wiemy, żadna mama nie ma w nadmiarze. 😉 Z pomocą przychodzi znana od lat na polskim rynku marka Gerber.

zupka dla niemowląt
Zupka dla niemowląt marki Gerber

W jej ofercie znajdujemy posiłki dla dzieci na różnych etapach ich rozwoju, które są przygotowane właśnie z myślą o potrzebach maluszków. Nad ich powstawaniem czuwają dietetycy, którzy doskonale znają się na żywieniu niemowląt i dzieci. Dzięki temu taka zupka dla niemowląt w słoiczku może być najlepszym posiłkiem dla naszego malucha, którego w żaden sposób nie trzeba uzupełniać. Na stronie internetowej marki Gerber można znaleźć informacje dotyczące oferty, tego, jak powstają te posiłki oraz dlaczego warto podawać je swoim dzieciom.

Zachęcam Was do zapoznania się z tą stroną. Myślę, że niejedna młoda mama chętnie skorzysta z oferty Gerber i będzie patrzeć, jak jej dziecko zdrowo rośnie!

Pozdrawiam,
D.

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz