Kolekcja butów Sprandi teraz w CCC!

Wiosna to czas, gdy wielu postanawia zadbać o swoją formę i rozpoczyna regularnie uprawiać jakiś sport. Może to być bieganie, jazda na rowerze lub fitness – wybór jest ogromny. Aby jednak sport sprawiał nam prawdziwą przyjemność, potrzebujemy wygodne i lekkie obuwie. I właśnie takie są buty Sprandi – kolekcja obuwia sportowego, która właśnie pojawiła się w sklepach CCC!

Buty Sprandi – aktywnie podchodząc do życia

Sportowe buty Sprandi przeznaczone są dla osób aktywnych fizycznie, zarówno kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Są to głównie lekkie buty do biegania, ale sprawdzą się też przy innych dziedzinach sportowych, na przykład kolarstwie (http://blogrowerowy.pl/wpis/jakich-butach-jezdza-kolarze-ccc-sprandi-polkowice/). Obuwie marki Sprandi zapewniają odpowiednią wentylację stóp, co podczas wzmożonej aktywności fizycznej jest bardzo ważne. Są lekkie i dopasowane do stopy, a przy tym mają modny design i szeroką paletę kolorów do wyboru. Z pewnością każdy może wśród nich znaleźć wymarzoną parę, która pozwoli uprawiać sport nawet kilka sezonów.

buty sprandi
Obuwie Sprandi charakteryzują się modnym designem i dużą paletą kolorów do wyboru.

Istotną zaletą butów marki Spranti jest ich cena. Otóż w sklepach CCC są one dostępne już w przedziale 60 – 150 zł, co, porównując z innymi markami obuwia sportowego, jest naprawdę atrakcyjną ceną. Zwykle markowe buty do biegania kosztują od 150 zł wzwyż, nawet i do 300 zł, co nie dla każdego jest osiągalnym pułapem. Marka Sprandi idealnie wypełnia lukę i zapotrzebowanie na niedrogie, ale dobre jakościowo obuwie sportowe do biegania i nie tylko.

buty sprandi
Obuwie sportowe marki Sprandi jest idealne dla początkujących biegaczy.

Teraz kolekcję Sprandi można spotkać w sklepach sieci CCC – zarówno w poszczególnych sklepach, jak i w sklepie internetowym. Warto przejrzeć tę kolekcję i znaleźć coś dla siebie!

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz