Niezapomniany wieczór we dwoje

Coraz trudnej sprawić, żeby niezapomniany wieczór we dwoje nie przerodził się w zerkanie w telefon zamiast patrzenie sobie w oczy. Jest jednak na to sposób. Trzeba porzucić codzienną rutynę, zapomnieć o obowiązkach i udać się w miejsce, w którym będzie tak pięknie i komfortowo, że nie będziemy mieli ochoty uciekać w wirtualny świat. Romantyczna kolacja powinna być wstępem do odpoczynku w strefie SPA a potem upojnej nocy, której nie przerwie nachalnie dzwoniący telefon ani ściągający nas na ziemię internetowy komunikator. Od czasu do czasu każdemu z nas należy się kawałek nieba na ziemi… A żeby się tam dostać, wcale nie trzeba czynić wielkich planów i marzyć o wielkiej wyprawie: mazowieckie to teren, na który bez problemu znajdziesz niebo do wynajęcia.

Porzucić światła wielkiego miasta

Kiedy planujemy romantyczny wypad za miasto, rzadko bierzemy pod uwagę najbliższą okolicę. Wydaje nam się, że aby zostawić za sobą światła wielkiego miasta trzeba uciekać na drugi koniec mapy – z południa Polski nad morze albo na Mazury, a północy – w góry. Tymczasem miejsc, w których można skutecznie odpocząć, zjeść kolację przy świecach i zapomnieć o czekających na nas obowiązkach jest dużo także w najbliższej okolicy każdej aglomeracji. To dodatkowe ułatwienie dla wszystkich, którym marzy się scenariusz rodem z filmu: wracamy z pracy, rzucamy torby z dokumentami, zrzucamy firmowe uniformy i… już nas nie ma. Bo godzinę drogi od wieżowców, biurowców i zakorkowanych ulic czeka na nas Hotel Las Woda – oaza spokoju na wyciągnięcie ręki.

Nie podróż jest więc kłopotem, a decyzja: jeśli musimy odpocząć, naładować akumulatory, albo chcemy zrobić komuś naprawdę fantastyczny prezent, wybieramy ucieczkę od codzienności. Żaden przedmiot, gadżet, kolejna rzecz nie jest warta zachodu tak bardzo jak kolacje we dwoje, emocje, relaks, masaż… – słowem: jak kolekcjonowanie wrażeń i doznań. Zamiast świętować kupując kwiaty, świętujcie będąc ze sobą w ciszy i spokoju – okolice Warszawy oferują niejedno miejsce, w którym urodziny czy rocznice obejść można w intymnej i przyjaznej atmosferze.

Niezapomniany = niestandardowy

Jeżeli zależy nam na tym, żeby każde spotkanie z ukochaną osobą było jedyne i niepowtarzalne. Żebyśmy po każdym takim spotkaniu mieli wrażenie, że był to czas zyskany na bliskość, czas odnaleziony w zgiełku codzienności, wybierajmy na takie spotkania miejsca, do których z chęcią będziemy wracać. Może warto zbudować swoje małe osobiste rytuały i zawsze wtedy, kiedy jest okazja – a czasem i bez okazji – ruszać tam, gdzie czujemy się dobrze ugoszczeni, dobrze nakarmieni; gdzie mamy szansę odpocząć naprawdę? Prezenty-przedmioty nie zawsze zdają egzamin; często są kolejnymi gadżetami do kolekcji.

Jeśli zaplanujemy dla ukochanej osoby niezwykły wieczór na prezent, na pewno będzie to podarek niestandardowy. W Hotelu Las Woda możecie nie robić nic – oddać się błogiemu lenistwu. Możecie też skorzystać z dobrodziejstwa parku rekreacyjnego, gdyż obiekt zlokalizowany jest na terenie 17 hektarów lasu. Wyobraź sobie: tylko ty, twoja bratnia dusza i przepiękne okoliczności przyrody… A potem romantyczna kolacja przy świecach.

Najnowsze wpisy

Patrycja Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz