Podróż poślubna w polskich górach

Każde świeżo upieczone małżeństwo chce tuż po ślubie spędzić kilka dni tylko we własnym towarzystwie w jakimś uroczym otoczeniu. Pomysłów na podróż poślubną jest bez liku, a jeden ciekawszy od drugiego. Ale gdzie zorganizować podróż poślubną, jeżeli mamy skromne środki finansowe? Bez względu na porę roku dobrym miejscem mogą być polskie góry i wynajęty dom w górach.

Dom w górach dla Pary Młodej

Polskie góry to miejsce, które zaprasza bez względu na porę roku. Jest tutaj co robić zarówno latem i wiosną, jak i jesienią i zimą. Jeżeli zależy nam na romantycznym klimacie, warto wynająć dom w górach znajdujący się z dala od centrum miasta czy szlaków w górskich – mamy wtedy pewność, że będzie kameralnie, intymnie i miło.

dom w górach
Domy w górach na wynajem są w pełni wyposażone, dzięki czemu można w nich spędzić komfortowy urlop.

Jedną z górskich miejscowości, w której znajdują się domki górskie na wynajem to Piwniczna-Zdrój. Są to domy wybudowane z drewnianej bali z przepięknym widokiem na Beskidy. Dom w górach to świetna alternatywa dla pensjonatu czy hotelu, gdzie trzeba dzielić budynek z innymi gośćmi, co w podróży poślubnej może być nieco krępujące. Wynajem takiego domku w całości pozwala czuć się swobodnie i komfortowo.

dom w górach
Dom w górach z drewnianej bali zapewnia romantyczną atmosferę bardzo pożądaną w podróży poślubnej.

Domki na wynajem są w pełni wyposażone, zatem można w nich spokojnie przygotowywać posiłki i spędzać miło czas. To idealna opcja dla osób marzących o wypoczynku, kontakcie z naturą i pięknych widokach. Więcej informacji na ten temat można znaleźć TUTAJ.

Oczywiście w górach znajduje się wiele urokliwych miejscowości, mniej lub bardziej obleganych przez turystów. Godne uwagi są również: Ustroń, Wisła, Zakopane, Żywiec, Krynica-Zdrój, Szczawnica, Szczyrk, Bukowina Tatrzańska czy też Brenna.

Zalety podróży poślubnej w Polsce

Bardzo często świeżo upieczeni Małżonkowie wybierają się w podróż poślubną za granicę, najczęściej w egzotyczne rejony, by spędzać czas na plaży, pijąc drinki lub zwiedzając zabytkowe miejsca. Niemniej modne staje się spędzanie podróży poślubnej właśnie w Polsce, w górach. Co sprawia, że polskie góry cieszą się takim zainteresowaniem? Przede wszystkim jest to opcja bez wątpienia tańsza niż ekskluzywna wycieczka do ciepłych krajów, co dla wielu osób jest kwestią decydującą.

dom w górach
Góry są majestatyczne, a jednocześnie bardzo romantyczne, dlatego stanowią dobry wybór na podróż poślubną.

Planując wcześniej podróż poślubną w górach, mamy szansę porównać wiele ofert i wybrać tę najkorzystniejszą – w przypadku podróży za granicę zdani jesteśmy na oferty biur podróży, które zwykle są do siebie podobne i liczyć na to, że warunki tam panujące będą dokładnie takie, jak w opisie i na zdjęciach. Tymczasem polskie góry są sprawdzone, bardzo urocze i romantyczne, stanowią więc idealne miejsce na podróż poślubną!

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz