Rynek deweloperski w Warszawie

Nasza stolica – Warszawa – to miasto, do którego rokrocznie napływa wiele osób z mniejszych miejscowości, szukających mieszkania, pracy, krótko mówiąc, sposobu na życie. Jedną z podstawowych rzeczy, o jakie trzeba zadbać, jest mieszkanie. Rynek deweloperski w Warszawie jest bardzo rozwinięty i posiada atrakcyjne oferty mieszkań na sprzedaż. Poznaj mieszkania deweloperskie w Warszawie i znajdź swoje miejsce w stolicy.

Mieszkania deweloperskie w Warszawie – Stacja Kazimierz

Jedną z bardzo atrakcyjnych okolic w Warszawie, gdzie znajdują się mieszkania na sprzedaż, jest Wola. Znajduje się tam wyjątkowy projekt mieszkaniowy o nazwie Stacja Kazimierz. Teren inwestycji został podzielony na dwa etapy – jeden to budynek z lokalami usługowymi i drugi z mieszkaniami do sprzedaży. Drugi etap ma zostać zakończony w roku 2017, niemniej klienci nabywający mieszkanie już dziś mogą uzyskać szczegółową wiedzę o projekcie i otoczeniu budynków.

mieszkania deweloperskie w warszawie
Stacja Kazimierz.

Dlaczego warto wybrać mieszkania deweloperskie w Warszawie na Woli? Jest to najlepsza miejscówka w całej północno-zachodniej Warszawie dzięki rozbudowie II linii metra oraz rozwojowi nowej tkanki miejskiej. Ulica Kazimierza w sercu Woli, na której realizowany jest projekt Stacja Kazimierz znajduje się w osiedlu dobrze skomunikowanym z resztą Warszawy, szczególnie z jej Centrum, a jednocześnie w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku i ruchu ulicznego. Dla przykładu dojazd do Centrum Warszawy komunikacją miejską zajmuje około 15 minut, natomiast samochodem tylko 5-7 minut. W odległości 300 metrów od osiedla znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, z których kursuje kilka linii do różnych części miasta.

Śródmieście Wilanów – prestiżowe mieszkania na sprzedaż

Inną, godną uwagi inwestycją deweloperską w Warszawie, jest kompleks sześciu prestiżowych budynków w centralnej części Wilanowa. Cztery z nich są już wybudowane i oddane do użytku, stanowiąc wyjątkową wizytówkę całego projektu. Dwa ostatnie budynku dopełniają cały projekt od ulic Branickiego i Gieysztora. Mieszkania deweloperskie w Warszawie na Wilanowie pod wspólną nazwą Śródmieście Wilanów charakteryzują się wyjątkową spójnością urbanistyczną i świetnym połączeniem z istniejącą już infrastrukturą.

mieszkania deweloperskie w warszawie
Śródmieście Wilanów

W strefie pieszego dojścia znajdują się galerie handlowe, punkty usługowe, a także szpital, szkoły i przedszkola prywatne, jak i publiczne, czyli wszystko, co jest nam potrzebne. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort, wygodę, bezpieczeństwo i nowoczesność.

Inne mieszkania deweloperskie w Warszawie można znaleźć TUTAJ.

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz