Prezent ślubny – bądź oryginalny!

Witajcie Kochani!

Kwiecień i maj to początek okresu ślubno-weselnego. Co roku wiele par postanawia przysiąc sobie miłość aż po grób wśród wiosennych kwiatów i słońca. Wielu z Was pewnie dostało zaproszenie na jakieś wesele i zaczyna się na nie szykować. Spraw do załatwienia jest wiele: wybór osoby towarzyszącej, kreacji i prezentu ślubnego. O ile z tymi pierwszymi rzeczami może nie być większego problemu, o tyle wybór prezentu dla Pary Młodej bywa kłopotliwy. Nie chcemy przecież podarować czegoś niepraktycznego lub niepotrzebnego. Wielu szuka też oryginalnych prezentów, by zaskoczyć Młodych i wyróżnić na tle innych.

Prezent ślubny – oryginalny i wyjątkowy

para młoda
Ślub to wyjątkowa chwila dla każdej Pary. Prezent ślubny też powinien być wyjątkowy.

Dość powszechne w ostatnim czasie stało się wręczanie na prezent ślubny koperty z określoną sumą pieniędzy. To dość wygodne i pewne rozwiązanie, gdyż młodym Małżonkom tak naprawdę każdy pieniądz przyda się na start. Unikamy wtedy też dublowania prezentów, co bywa kłopotliwe dla Młodych, gdyż potem muszą oni zastanawiać się, co zrobić z trzema żelazkami czy dwiema mikrofalówkami. Ale warto pomyśleć o prezencie nieco innym, jakimś przeżyciu, które Małżonkowie zapamiętają na całe życie, dzięki któremu ich ślub będzie wydarzeniem długo wspominanym przez nich samych, jak i przez Gości. Co to mogłoby być? Inspiracji poszukajmy w Internecie.

masaż
Wyjątkowym prezentem ślubnym może być kurs masażu dla Dwojga.

Taki oryginalny prezent ślubny powinien być oczywiście dopasowany do zainteresowań Pary Młodej. Może to być na przykład: spektakl Teatru Polskiego w Loży Prezydenckiej z poczęstunkiem dla Dwojga – dla miłośników teatru, zwiedzanie Winnicy z degustacją dla Dwojga – dla miłośników win, jazda Quadem dla dwóch osób – dla lubiących ekstremalne przeżycia lub nauka Masażu dla Dwojga dla lubiących wspólny relaks. Na pewno taki prezent ślubny będzie miłym zaskoczeniem i cudownym przeżyciem.

Ofertę wyjątkowych prezentów znajdziecie między innymi TUTAJ.

A co Wy sądzicie o takich niecodziennych prezentach ślubnych? Fajna odmiana czy zbytnia ekstrawagancja?

Pozdrawiam,
D.

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz