Sudocrem – na odpieluszkowe odparzenia skóry

Skóra niemowlaków jest bardzo delikatna i niezwykle wrażliwa na wszelkiego rodzaju odparzenia i otarcia. Ponieważ gruczoły potowe nie są jeszcze do końca rozwinięte, nie zapewniają odpowiedniej ochrony przed przegrzaniem. Dlatego czasem może dojść do odpieluszkowego odparzenia skóry niemowlaka. Jak sobie z nim poradzić? Na ratunek przychodzi Sudocrem!

Sudocrem – w trosce o delikatną skórę Twojego dziecka

Produkty Sudocrem to linia maści i kremów przygotowanych z myślą o delikatnej i bardzo wrażliwej skórze dziecka, zwłaszcza tej w okolicach pieluszki. To właśnie ona w szczególności wymaga nawilżenia i troski, gdyż narażona jest na niesprzyjające warunki, takie jak pot, przegrzanie oraz rozwijające się bakterie. Wszystko to może wywołać odpieluszkowe odparzenie skóry, ujawniające się poprzez zaczerwienienie, wysypkę i podrażnienie okolic pupy i ud maluszka.sudocrem

sudocrem

sudocremTakie odparzenia są bolesne i wyjątkowo nieprzyjemne latem, gdy na zewnątrz panują wysokie temperatury, które dodatkowo powodują nagrzewanie tych miejsc. Stosując produkty tej marki, można jednak pomóc dziecku, a nawet zapobiec powstaniu odparzeń.

Produkty Sudocrem – poznaj je lepiej!

Sudocrem care & protect

To maść to stosowania codziennego, przy każdej zmianie pieluszki. Zapobiega powstawaniu odparzeń z potrójną siłą. Po pierwsze, tworzy swoistą barierę ochronną przed czynnikami drażniącymi czy otarciami i zachowuje odpowiednie nawilżenie skóry. Po drugie, odżywia skórę dzięki witaminie E i B5, co sprawia, że skóra jest w dobrym stanie i staje się bardziej odporna na uszkodzenia. Po trzecie, działa przeciwbakteryjnie, zabezpieczając przed zakażeniem.

sudocrem

Krem Sudocrem

To produkt, który stosujemy w celu uniknięcia odpieluszkowego odparzenia skóry. Ma działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i antyseptyczne. Chroni skórę przed podrażnieniem, a także łagodzi ewentualne otarcia. Krem można stosować tak często, jak to jest konieczne, u dzieci w różnym wieku. Sprawdzi się więc nie tylko przy odpieluszkowym odparzeniu skóry, ale w każdym przypadku jej podrażnienia – czy to na słońcu, czy w inny sposób.

sudocrem

Więcej na temat produktów Sudocrem i efektów ich działania można przeczytać również TUTAJ. Zapraszam!

Najnowsze wpisy

Danka Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz