Szybkowar i spółka – czyli czy warto inwestować w nowoczesne wyposażenie kuchni?

Kuchnia idealna to taka, którą wypełniają sprzęty i naczynia ułatwiające gotowanie. Dlatego tak chętnie decydujemy się na nowoczesne wyposażenie kuchni. Sprawdzamy, w jaki sprzęt i akcesoria warto zainwestować oraz gdzie najlepiej je nabyć.

Szybkowar – podstawą nowoczesnej i praktycznej kuchni

Zazwyczaj najwięcej czasu w kuchni spędzamy na przyrządzaniu posiłków dla rodziny, znajomych czy samych siebie. Możemy skutecznie go skrócić, jednocześnie ułatwiając sobie sam proces gotowania. W jaki sposób? Wystarczy, że zainwestujemy w dobrej jakości nowoczesny szybkowar. W odróżnieniu od klasycznej wersji posiada on szereg zabezpieczeń przed: oparzeniem czy zbyt wysokimi: temperaturą i ciśnieniem. Przyrządzane w nim potrawy zyskują na jakości. Są o wiele zdrowsze oraz wyjątkowo smaczne, gdyż zatrzymują w sobie całe bogactwo składników odżywczych oraz nie tracą znajdującej się w nich wody. Nowoczesny szybkowar pozwala też na gotowanie z mniejszą ilością soli i tłuszczu, co sprzyja z kolei naszemu zdrowiu, jak i samopoczuciu. Ten nowoczesny garnek oznacza też spore oszczędności i to nie tylko na czasie, ale również na wodzie, prądzie czy gazie. Z jego pomocą nawet mniej wprawny kucharz poradzi sobie z takimi wyzwaniami  jak: aromatyczny i złocisty rosół, pyszna i pożywna grochówka czy doskonale ugotowane dania typowo mięsne.

Naczynia ze stali nierdzewnej – modny dodatek czy praktyczne rozwiązanie?

Oczywiście szybkowar to tylko jedna z wielu opcji, na jakie możemy się zdecydować, szukając nowoczesnego wyposażenia kuchni. Podobne możliwości oferują nam także nowoczesne garnki oraz naczynia wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej. Ich pełen zestaw posiada w swoim katalogu firma Philipiak, o czym możemy się przekonać, wchodząc na stronę producenta: http://www.philipiaksalony.pl/produkty

Wszystkie te akcesoria, chociaż przeznaczone do konkretnych czynności posiadają wiele cech wspólnych:

  • są wyjątkowo trwałe i bardzo funkcjonalne;
  • przyciągają wzrok nowoczesnym designem oraz estetyką wykonania, dzięki czemu stanowią praktyczną ozdobę kuchni czy jadalni;
  • łatwo utrzymać je w czystości.

naczynie do gotowania

Ponadto dzięki swojej unikalnej konstrukcji pomagają w prowadzeniu i zapoznaniu się z zasadami zdrowej kuchni. Oznacza to, że dają nam możliwość: gotowania bez soli; smażenia bez tłuszczu oraz gotowania w niewielkiej ilości wody. Ponieważ producent ma na uwadze przede wszystkim zdrowie swoich Klientów, dołożył wszelkich starań, aby jego wszystkie naczynia nie wchodziły w reakcje z żywnością. Wyposażył je również w szereg umożliwiających bezpieczne gotowanie rozwiązań jak na przykład odporne na nagrzanie i wyprofilowane uchwyty, czy przykrywki ze wmontowanym termometrem. Co ciekawsze Philipiak oferuje też garnki, które dają możliwość gotowania w systemie wieżowym. Dzięki czemu jednocześnie możemy przygotować kilka różnych dań wyróżniających się smakiem aromatem oraz pełnych wartości odżywczych.

Podsumowując – nowoczesne wyposażenie kuchni to spore ułatwienie dla osób, które po pierwsze – chcą gotować zdrowiej i smaczniej, a po drugie – szukają akcesoriów ułatwiających gotowanie. Stawiając przy tym na oferowane naczynia oraz inny sprzęt od firmy Philipiak otrzymają w cenie niezawodność i trwałość na lata.

Najnowsze wpisy

Patrycja Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz